Aktualności

Klub

Zobacz szatnię Miedzi w nowej odsłonie

20.11.2020, 13:00
Szatnia pierwszego zespołu Miedzi Legnica nabrała nowych kształtów. Wszystko dzięki nowoczesnym meblom dostarczonym przez firmę C + P Systemy Meblowe, sponsora naszego klubu.

Legnicka szatnia wyposażona została w 30 estetycznych i funkcjonalnych szafek wraz z siedziskami. Teraz piłkarze Miedzi będą mogli przygotowywać się do kolejnych treningów i meczów w jeszcze bardziej komfortowych warunkach. Zwłaszcza, że nowe meble charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, a modele szafek wraz z elementami przebieralni dostosowane zostały specjalnie do potrzeb Miedzi. Zawodnicy i sztab nie kryją zadowolenia z nowego wyposażenia.

Firma C + P Systemy Meblowe Sp. z o.o., której jeden z zakładów produkcyjnych znajduje się w Legnicy, opracowuje zintegrowane rozwiązania wyposażenia wnętrz i przechowywania dla różnych branż i użytkowników. Połączenie wieloletniego doświadczenia w wyposażaniu wnętrz meblami wykonanymi ze stali z ciągłym postępem sprawiło, że C + P stało się kompetentnym i wyjątkowym partnerem w zakresie kształtowania wnętrz. W październiku firma dołączyła do Klubu Biznesu Miedzi Legnica, a teraz z efektów współpracy korzysta drużyna zielono-niebiesko-czerwonych.

W ofercie firmy znajdziemy nie tylko wyposażenie przebieralni i szafki dla zawodników, trenerów i pracowników obiektów sportowych. C + P oferuje także wyposażenie magazynowe i eksploatacyjne oraz rozwiązania dla sektora biurowego, takie jak szafy do archiwizacji, elementy zieleni w biurze oraz optymalizację jakości powietrza w pomieszczeniach. Pełna oferta produktów nowego Sponsora Miedzi znajduje się na stronie www.cpmeble.pl

 


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-sa.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/