Aktualności

Biznes

Adidas ubierze Miedź w Ekstraklasie

17.05.2022, 10:00
W nadchodzącym sezonie PKO BP Ekstraklasy piłkarze Miedzi w dalszym ciągu korzystać będą ze sprzętu marki adidas. Dostarczy go firma NO10, uznany na polskim rynku przedstawiciel tej marki.

Adidas to jedna z najbardziej popularnych marek w świecie sportu i piłki nożnej. W strojach tej firmy występują nie tylko piłkarze pierwszego zespołu zielono-niebiesko-czerwonych, ale również drużyny dziecięce i młodzieżowe Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. 
 
Nasi zawodnicy i trenerzy cenią sobie jakość produktów marki adidas, których używamy już od kilku lat. Cieszę się, że doszliśmy do porozumienia z firmą NO10, uznanym na polskim rynku dystrybutorem tej marki. Umowa jest bardzo korzystna dla obu stron, szczególnie w kontekście najbliższych występów Miedzi w Ekstraklasie – podkreśla Tomasz Brusiło, prezes Miedzi Legnica. 
 
NO10 może poszczycić się mianem jednego z największych dystrybutorów odzieży, obuwia i akcesoriów marki adidas w Polsce. Cechą produktów oferowanych przez firmę jest wysoka jakość, która zapewnia komfort treningu i rywalizacji sportowej. 
 
- Przedłużenie naszej współpracy na kolejne lata i awans Miedzi do Ekstraklasy to dla nas ogromna radość i powód do dumy. Będąc Sponsorem Technicznym, dostarczamy sprzęt marki adidas dla klubu z wielką tradycją i jeszcze większymi ambicjami. Nie zapominamy przy tym o Akademii, w której kształtuje się przyszłość polskiej piłki. Mamy nadzieję, że nasz dalszy wkład w rozwój klubu zaowocuje równie spektakularnymi sukcesami w przyszłości. Nie możemy doczekać się inauguracji sezonu 2022/2023 - mówi Marcin Mocarski z NO10.
 
W ramach umowy NO10 ubierze pierwszy zespół Miedzi. Ze sprzętu marki adidas nadal korzystać też będą drużyny z Akademii Piłkarskiej Miedzi. Wraz z nowym sezonem do sprzedaży w Strefie Miedzi trafią nie tylko nowe koszulki pierwszej drużyny, ale także odzież typu lifestyle.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/