Aktualności

Akademia

Akademia Miedzi zaprasza na Miedź Legnica CUP U11

09.06.2022, 11:59
W najbliższy weekend Akademia Piłkarska Miedzi Legnica zaprasza do kibicowania naszej drużynie podczas międzynarodowego turnieju piłkarskiego U11 Miedź Legnica CUP powered by Pro-Turnieje. Rozgrywki odbywać się będą w Parku Miejskim i na stadionie głównym. Do Legnicy przyjadą drużyny z Węgier, Ukrainy i Polski.

Sobotnio-niedzielny turniej odbywa się przy wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź, która przekazała darowiznę na jego organizację. Partnerem rozgrywek jest firma Pro-Turnieje, która organizuje zawody piłkarskie dla różnych grup wiekowych w całej Polsce. Tym razem zespoły U11 zagrają w Legnicy. Będzie na co popatrzeć, bo obsada tegorocznego Miedź Legnica CUP jest międzynarodowa.

Wśród zespołów biorących udział w rywalizacji będą Honved Budapeszt, Ruch Lwów A, Ruch Lwów B, Mogyorod FC, Miedź Legnica, Reprezentacja Klubów Partnerskich AP Miedzi Legnica, Wisła Kraków, Górnik Zabrze, Śląsk Wrocław, Korona Kielce, Barca Academy Warszawa, AP Reissa Poznań, KKS Kalisz, Jedynka Reda, Szkółka Techniki Fundamentalnej i Falubaz Zielona Góra.

Mecze odbywać się będą w najbliższą sobotę i niedzielę w godzinach 10:00 – 14:30 na sztucznym boisku przy ul. Hetmańskiej oraz Stadionie głównym im. Orła Białego. Podczas turnieju nie zabraknie warsztatów z dietetyki, które poprowadzi klubowy dietetyk dr. inż. Anna Książek oraz treningu mentalnego, które poprowadzi trener Krzysztof Skrzypek. Bazą noclegową dla uczestników rozgrywek jest legnicki Hotel Qubus.

W turnieju wystąpi zespół U11 Akademii Miedzi prowadzony przez trenera Krzysztofa Skrzypka. Nasza drużyna w grupie zagra z Mogyorod FC (Węgry), Wisłą Kraków, Ruchem Lwów B (Ukraina), AP Reissa Poznań, Jedynką Reda, Honvedem Budapeszt (Węgry) i Falubazem Zielona Góra.

Terminarz Miedzi Legnica:

Sobota:

10.00 - Miedź Legnica - Mogyorod FC (Węgry)

10.56 - Miedź Legnica - Wisła Kraków

11:52 - Miedź Legnica - Ruch Lwów B (Ukraina)

12.48 - AP Reissa Poznań - Miedź Legnica

13.44 - Jedynka Reda - Miedź Legnica

Niedziela:

10.00 Honved Budapeszt (Węgry) - Miedź Legnica

10.56 Miedź Legnica - Falubaz Zielona Góra

Po meczach grupowych od godziny 11.52 rozpoczną się mecze finałowe o poszczególne miejsca.

Wyniki na żywo można sprawdzać na bieżąco - TUTAJ


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna