Aktualności

Biznes

AMG Dystrybucja sponsorem Miedzi!

06.07.2022, 12:15
Firma AMG Dystrybucja dołączyła do grona sponsorów Miedzi. Witamy w zielono-niebiesko-czerwonej drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

AMG Dystrybucja jest prężnie rozwijającą się młodą firmą opartą na dużym doświadczeniu oraz na młodzieńczej fantazji. Zajmuje się produkcją oraz dystrybucją materiałów hydroizolacyjnych stosowanych w budownictwie. Klientom zapewnia nie tylko wysokiej jakości produkty, ale również fachowe doradztwo techniczne i profesjonalny serwis sprzedażowy. Celem firmy jest ciągły rozwój, powiększanie oferty tak, aby spełniać oczekiwania naszych partnerów handlowych. Swoją strategię opiera na wiarygodności, uczciwości w działaniu oraz rzetelności biznesowej.

Firma jest dystrybutorem i producentem folii i membran dachowych, folii ochronnych i budowlanych, siatek elewacyjnych i posadzkowych oraz geowłóknin. Posiada bogatą ofertę membran i folii dachowych o różnej gramaturze oraz parpoprzepuszczalności, szeroką gamę folii czarnych oraz żółtych o różnych parametrach, różnej gramatury siatki z włókna szklanego oraz maty i siatki do posadzek, a także geowłókniny, tektury faliste, taśmy brzegowe do posadzek oraz grunt uniwersalny. Od 2021 roku firma rozwinęła ofertę o artykuły chemii budowlanej. W skład nowej grupy asortymentowej wchodzą: piany, pianokleje, akryle, silikony oraz kleje montażowe.

Więcej o ofercie AMG Dystrybucji na www.amgdystrybucja.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna