Aktualności

Biznes

Bank Spółdzielczy w Legnicy sponsorem Miedzi!

07.07.2022, 15:00
Bank Spółdzielczy w Legnicy dołączył do grona sponsorów Miedzi. Witamy w zielono-niebiesko-czerwonej drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

Bank Spółdzielczy w Legnicy istnieje od 13 września 1950 roku, posiada stuprocentowy krajowy kapitał i jest zrzeszony w Banku Polskiej Spółdzielczości SA w Warszawie. W swojej strukturze posiada sieć nowoczesnych placówek, na którą składa się centrala w Legnicy, trzy oddziały i jedna filia. Bank działa na terenie powiatów legnickiego, lubińskiego, polkowickiego, głogowskiego, żagańskiego, bolesławieckiego, jaworskiego, złotoryjskiego i średzkiego. Prowadzi obsługę finansową małych i średnich przedsiębiorstw, rolników, ludności oraz jednostek samorządu terytorialnego i instytucji, oferuje miłą, sprawną i bezpieczną obsługę oraz konkurencyjne ceny i niskie prowizje.
 
Bank posiada w ofercie bogatą gamę produktów bankowych, takich jak rachunki bieżące dla podmiotów gospodarczych, jednostek samorządu terytorialnego i jednostek organizacyjnych nieposiadających osobowości prawnej w złotych i w walutach wymienialnych, rachunki oszczędnościowo-rozliczeniowe dla osób fizycznych, rachunki oszczędnościowe, depozyty w formie wkładów oszczędnościowych terminowych i a'vista w złotych i walutach wymienialnych, karty płatnicze, obsługa rachunków przez Internet, informacje o zmianie salda z wykorzystaniem usługi SMS, sieć bankomatów do wypłat gotówki bez dodatkowych opłat, kredyty na działalność bieżącą i inwestycyjną dla podmiotów gospodarczych, kredyty na cele rolnicze, kredyty konsumpcyjne dla osób fizycznych, kredyty na cele mieszkaniowe, obsługa walutowa czy ubezpieczenia kredytobiorców.
 
Bank Spółdzielczy w Legnicy osiąga pozytywne wyniki finansowe, dzięki czemu wspiera lokalne środowisko. Więcej o ofercie Banku Spółdzielczego w Legnicy na www.bslegnica.pl!
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna