Aktualności

Klub

Będziesz na meczu z Piastem? Mamy kilka wskazówek

18.03.2023, 18:00
Na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy podejmujemy Piasta Gliwice, w niezwykle ważnym dla Miedzi pojedynku. Zawody cieszą się sporym zainteresowaniem kibiców, którzy w niedzielę pojawią się na obiekcie w Parku Miejskim. Spotkajmy się w doborowym towarzystwie. Takiej atmosfery nie poczuje się przed telewizorem! Przypominamy kilka wskazówek, które ułatwią sympatykom zespołu znad Kaczawy wejście na mecz. Szczególnie ważne, aby ze względu na wysoką frekwencję tego dnia pojawić się na stadionie dużo szybciej, by sprawnie wejść na trybuny i od początku wspierać Miedziankę!

Spotkanie Miedzi z Piastem rozpocznie się w niedzielę 19 marca o godz. 15:00. Bilety na pojedynek zakupić możecie za pomocą serwisu bilety.miedzlegnica.euApelujemy o wcześniejsze pojawienie się na obiekcie, aby uniknąć kolejek przy wejściu!
 
Na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkania – już o godz. 13:00 – otwarte zostaną kasy biletowe na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. W kasie nr 4 (od strony Sektora Rodzinnego - między trybunami B i D) będzie istniała możliwość płatności kartą. W pozostałych kasach płatność możliwa będzie wyłącznie gotówką. Warto wybrać się na mecz wcześniej, aby uniknąć kolejek podczas wchodzenia na stadion, spokojnie zająć swoje miejsce na trybunach i cieszyć się towarzystwem tych, którzy wspólnym dopingiem poniosą Miedziankę do boju. Piłkarze na murawie pojawią się około godzinę przed meczem, wychodząc na rozgrzewkę. Powitajmy ich brawami i głośnym dopingiem, dodając otuchy przed ważnym pojedynkiem.
 
Pamiętać trzeba, aby zabrać ze sobą dokument potwierdzający tożsamość oraz zakupiony bilet lub karnet. Aby przejść przez kołowrotek, należy najpierw przyłożyć karnet/bilet do czytnika. Dochodząc do stadionu warto od razu skierować się do właściwego wejścia. Przypominamy: na trybunę A prowadzą wejścia przy kasach nr 1 i 2, a wejścia na trybunę B (w tym Sektor Rodzinny) znajdują się przy kasie nr 4. Fani, posiadający karnety i bilety na trybunę C wchodzą wejściami przy kasach nr 3. Goście z karnetami i biletami VIP wchodzą przez kołowrotki przy kasie nr 1.
 
W związku z ograniczoną liczbą miejsc parkingowych, prosimy kibiców z Legnicy o pozostawienie samochodów w domach. Jeśli ktoś spoza Legnicy wybiera się na mecz samochodem, przypominamy, że miejsca parkingowe nieopodal stadionu można znaleźć m.in. na ul. Zielonej; części Al. Orła Białego; ul. Mickiewicza i przyległych. Przypominamy, że nie ma możliwości parkowania samochodów w Parku Miejskim. Dodatkowo polecamy parkingi przy ul. Bielańskiej, gdzie można pozostawić auto i spacerem dojść do stadionu.
 
Idąc na mecz dobrze jest ubrać się na niebiesko, zakładając szalik, aby okazać jeszcze mocniejsze wsparcie naszej drużynie. Klubowe gadżety zakupić można w Strefie Miedzi lub naszym sklepie internetowym. Przed meczem stoisko z pamiątkami pojawi się również w narożniku przy trybunie B, od strony Sektora Rodzinnego. Daty kolejnych spotkań Miedzi dobrze jest zaznaczyć w klubowym kalendarzu. Wciąż dostępny jest on w Strefie Miedzi oraz sklepie online. Zeszłosezonowe zawody z udziałem legniczan wspomnicie czytając książkę „Miedź Legnica sezon 2021/22”.
 
Aby się rozgrzać, w gorące napoje (ale i zimne) oraz jedzenie zaopatrzycie się w strefach gastronomicznych, usytuowanych w narożnikach trybun. W ofercie znajdzie się m.in. piwo, kawa, herbata, woda, kiełbasa z grilla, popcorn, chipsy i inne przekąski. Warto się posilić, by nie stracić energii dopingując naszych piłkarzy przez całe spotkanie. Każdy kibic jest częścią widowiska sportowego. Wspólnie tworzymy zielono-niebiesko-czerwoną rodzinę, więc wszyscy razem zadbajmy o atmosferę piłkarskiego święta na trybunach! Pokażmy, że jesteśmy 12 zawodnikiem Miedzi i głośnym, kulturalnym dopingiem poprowadźmy piłkarzy do zwycięstwa w ważnym meczu.
 
Dla tych, którzy nie będą mogli być na Stadionie Miejskim im. Orła Białego aktualny wynik podawać będziemy na klubowym Twitterze (@MiedzLegnica). Oczywiście materiałów meczowych nie zabraknie również na pozostałych oficjalnych kanałach komunikacyjnych Miedzi – klubowej aplikacji, stronie internetowej www.miedzlegnica.eu, Facebooku (MKSMiedzLegnica) oraz Instagramie (miedzlegnica).
 
Kurs w Fortunie na wygraną Miedzi wynosi 3.40. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie TUTAJ.
 
„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”. 
 
Ponadto pojedynek transmitowany będzie w telewizji CANAL+ Sport 2 oraz Canal+ online. 
 
---
 
Dla kibiców Miedzianki śledzących piłkarską elitę nie tylko na stadionie, wspólnie z CANAL+ online przygotowaliśmy specjalne oferty. Wszystkie transmisje PKO BP Ekstraklasy można obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com), który dostępny jest w modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).
 
Pakiet z ofertą przygotowaną specjalnie dla kibiców Miedzi (pakiet CANAL+ w serwisie CANAL+ online w cenie 39 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, potem 49 zł/miesiąc; ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe) zakupić można klikając TUTAJ. Co ważne, w pakiecie istnieje możliwość oglądania równocześnie na dwóch urządzeniach. Oferta skierowana jest dla nowych klientów serwisu. To propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.
 

Dla fanów zielono-niebiesko-czerwonych przygotowana została również 6-miesięczna oferta polegająca na dostępie do pakietu CANAL+ w cenie 234 zł, płatna jednorazowo (bez konieczności dodawania karty do konta; ceny uwzględniają rabat za zgody marketingowe 5 zł/mies., subskrypcja na 6 miesięcy, kilka tysięcy godzin treści na życzenie oraz dostęp do kanałów i sportu na żywo, możliwość oglądania równocześnie na dwóch urządzeniach). Pakiet dostępny jest TUTAJ.
 
 
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/