Aktualności

Klub

Damian Kos poprowadzi mecz z Górnikiem

25.05.2023, 15:40
Sędzia Damian Kos z Wejherowa będzie głównym rozjemcą meczu 34 kolejki PKO Bank Polski Ekstraklasy, w którym Miedź zagra z Górnikiem.

Sędzia Damian Kos w obecnym sezonie rozstrzygał boiskowe spory w meczach Miedzi z Legią Warszawa (2:3), Rakowem Częstochowa (0:1), Lechem Poznań (0:1) oraz ponownie Legią (2:2).
 
Na liniach arbitrowi głównemu pomagać będą Adam Karasewicz i Dariusz Bohonos. Sędzią technicznym będzie Piotr Idzik.
 
Początek sobotniego meczu na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy o godz. 17:30. Pojedynek transmitowany będzie w Canal+ Sport w ramach Multiligi oraz w Canal+ online. Wynik podawany będzie na naszym klubowym Twitterze. Bilety na spotkanie zakupić można w serwisie bilety.miedzlegnica.eu, Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1 (do piątku w godz. 9-16, a w sobotę w godz. 13:30-17:30) oraz w stadionowych kasach na dwie godziny przed meczem. Podczas przedsprzedaży, do piątku 26 maja, każdy bilet nabędziecie w cenie 10 zł!
 
Kurs w Fortunie na wygraną Miedzi wynosi 3.90. Wejść do gry i sprawdzić inne zakłady Fortuny możecie TUTAJ.
 
„Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem”.
 
---
 
Dla kibiców Miedzianki śledzących piłkarską elitę nie tylko na stadionie, wspólnie z CANAL+ online przygotowaliśmy specjalne oferty. Wszystkie transmisje PKO BP Ekstraklasy można obejrzeć za pośrednictwem serwisu CANAL+ online (canalplus.com), który dostępny jest w modelu subskrypcyjnym na urządzenia Android i iOS, telewizory Android TV, Apple TV, Samsung Smart TV, LG Smart TV, dekoderze CANAL+ BOX 4K oraz przez przeglądarkę internetową (canalplus.com).
 
Pakiet z ofertą przygotowaną specjalnie dla kibiców Miedzi (pakiet CANAL+ w serwisie CANAL+ online w cenie 39 zł/mies. przez pierwsze 3 miesiące, potem 49 zł/miesiąc; ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe) zakupić można klikając TUTAJ. Co ważne, w pakiecie istnieje możliwość oglądania równocześnie na dwóch urządzeniach. Oferta skierowana jest dla nowych klientów serwisu. To propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wygodnego dostępu do rozgrywek sportowych na żywo oraz bogatej oferty seriali, filmów i dokumentów na żądanie.
 
 
Dla fanów zielono-niebiesko-czerwonych przygotowana została również 6-miesięczna oferta polegająca na dostępie do pakietu CANAL+ w cenie 234 zł, płatna jednorazowo (bez konieczności dodawania karty do konta; ceny uwzględniają rabat za zgody marketingowe 5 zł/mies., subskrypcja na 6 miesięcy, kilka tysięcy godzin treści na życzenie oraz dostęp do kanałów i sportu na żywo, możliwość oglądania równocześnie na dwóch urządzeniach). Pakiet dostępny jest TUTAJ.
 
 
 
Dla kibiców Miedzi przygotowana została również oferta obejmująca najważniejsze piłkarskie rozgrywki klubowe. W pakiecie znajduje się dostęp do wszytskich kanałów CANAL+, Eleven Sports oraz Polsat Sport Premium. Pakiet z ofertą przygotowaną specjalnie dla kibiców Miedzi (pakiet Wielka Piłka w serwisie CANAL+ online w cenie 69 zł/mies.; ceny uwzględniają rabat 5 zł/mies. za zgody marketingowe) zakupić można klikając TUTAJ. 
 
Dzięki współpracy z nadawcą część kwoty ze sprzedaży wspiera Miedź! Bądź z nami nie tylko na stadionie czy przed ekranem w domu, ale także przemieszczając się czy wypoczywając na urlopie. 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/