Aktualności

Biznes

Fani Miedzi osiągnęli kolejny cel w aplikacji!

26.04.2021, 10:30
Dzięki wielkiemu zaangażowaniu sympatyków Miedzi Legnica udało się zrealizować już drugi cel w aplikacji Fortuna 1 Ligi, a na Stadionie im. Orła Białego pojawi się nowy branding zdobiący Sektor Rodzinny.

Posiadacz klubowej aplikacji, robiąc zakupy u jej partnerów oraz uczestnicząc w licytacjach, może jednocześnie wspierać określony cel klubu. Po zrealizowaniu pierwszego celu, kolejnym była wymiana zniszczonych banerów zdobiących Sektor Rodzinny na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. Napis na sektorze oraz baner z Legnickimi Lwami przed wejściem na trybuny były już mocno nadgryzione zębem czasu, a we znaki dały im się również warunki atmosferyczne. Klub wymieni branding na nowy. Dzięki zaangażowaniu kibiców udało się zebrać środki potrzebne do zrealizowania celu. 
 
Ligowa aplikacja pozwala każdemu kibicowi Miedzi być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi zespołu. W aplikacji znaleźć można nie tylko najistotniejsze klubowe wiadomości, o których otrzymuje się powiadomienia w formie push, ale także konkursy i licytacje unikatowych pamiątek. Aplikacja jest stale rozwijana. Co zrobić, aby wspierać swój klub? Pobierz aplikację na swój telefon (wpisz w sklepie Play „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz i WSPIERAJ!
 
Aplikację pobierzesz TUTAJ.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl