Aktualności

Biznes

FTPrint dalej z Miedzią!

21.06.2022, 11:00
Studio Reklamy i Druku FTPrint pozostaje w Klubie Biznesu Miedzi Legnica na kolejny sezon. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość dalszej współpracy!

FTPrint posiada duże doświadczenie w branży reklamowej oraz poligraficznej. Firma świadczy pełen zakres usług reklamowych. Posiada własne zaplecze produkcyjne, dzięki czemu kompleksowo zajmuje się kampaniami reklamowymi, od projektu aż do samej realizacji. Klientom oferuje korzystne rabaty, a każde zlecenie traktuje indywidualnie.
 
Oferuje pełną obsługę graficzną każdej realizacji. Tworzy kompletną identyfikację wizualną firm. Projektuje logotypy, wizytówki, ulotki, plakaty, banery, reklamy wizualne oraz wiele innych materiałów reklamowych i poligraficznych. Drukuje cyfrowo w trybie ekspresowym oraz offsetowo wysokie nakłady. Zajmuje się drukiem wielkoformatowym i posiada bogato wyposażoną introligatornie do obróbki druku. Zajmuje się projektowaniem i oklejaniem witryn oraz wystrojem wnętrz użytkowych i mieszkalnych. 
 
FTPrint wykonuje zdobienia odzieży więszkością technik, takich jak sitodruk, druk cyfrowy DTG, haft komputerowy, transfer folią flex i flock, termotransfer sitodrukowy, sublimacja. Posiada bogatą ofertę odzieży w atrakcyjnych cenach. Zajmuje się importem, produkcją i znakowaniem gadżetów reklamowych, a także brandingiem flot samochodowych.
 
Biuro firmy mieści się przy ul. Głogowskiej 2 w Legnicy. Więcej informacji dotyczących oferty FTPrint znajduje się na portalu ftprint.pl.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna