Aktualności

Akademia

Futbologika partnerem Akademii Miedzi

17.06.2022, 20:01
Futbologika została nowym partnerem Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. W ramach współpracy zyskają nie tylko zawodnicy, ale także Model Szkolenia APML oraz kadra szkoleniowa.

Nowy partner Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica pomoże przede wszystkim w rozwoju metodologii szkolenia i kształceniu kadry trenerów. Do głównych celów współpracy będzie należeć przede wszystkim:

- ewaluacja i etapizacja Modelu Szkolenia w kategoriach wiekowych U5 - U13

- ewaluacja metodologii treningu

- rozwój kadry szkoleniowej w kategoriach U5 - U19

- Projekt Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica nastawiony jest na nieustanną ewaluacje swojej metodologii pracy, dlatego z nowym sezonem wykonujemy kolejny ważny krok na zaplanowanej ścieżce rozwoju. Współpraca z firmą Futbologika, to przede wszystkim wsparcie w rozwoju naszej kadry szkoleniowej w zakresie metodologii pracy, poprzez projektowanie jednostki treningowej, interpretacje gry oraz efektywne tworzenie środowiska treningowego dla zawodników. W dużym uproszczeniu stawiamy na rozwój naszych trenerów w celu efektywniejszej pracy z zawodnikami. Drugim fundamentem naszych działań będzie połączenie sił Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, Szkółki Techniki Fundamentalnej i Fubologika w rozwoju Modelu Szkolenia i jego etapizacji w kategoriach wiekowych U5-U13 czego efektem będzie jeszcze lepsza praca w przestrzeni Miedź Kids i Akademii - mówi Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi. 

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z rozpoczęcia współpracy z Akademią Miedzi Legnica. Klub skutecznie podąża w obranym przez siebie kierunku. Rozwijanie działu metodologii szkolenia potwierdza jakie wartości w procesie szkolenia są dla Akademii fundamentalne. Dążenie klubu do ulepszania tego procesu i okazanie zaufania w  nasz model szkolenia napawa nas dużym entuzjazmem i  energią do pracy. Rozpoczynamy już niebawem, wraz ze startem nowego sezonu. Na początku skupimy się na rozpoznaniu jakie są mocne strony szeroko pojętego procesu szkolenia w Akademii, a gdzie są rezerwy i jak możemy je rozwinąć. Skoncentrujemy się na najważniejszych ogniwach tego procesu, czyli trenerach. Cieszymy się, że razem z Dyrektorem Akademii mamy spójny punkt widzenia w tym aspekcie. Rozwój metodologii szkolenia, a przez to sztabu szkoleniowego to coraz lepsza praca z zawodnikami. Ten aspekt jest kluczowy i wierzymy, że na bazie tych wartości przyczynimy się do rozwoju tego projektu - mówi przedstawiciel Futbologiki 

Witamy i życzymy owocnej współpracy.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl