III LIGA:
Miedź II Legnica – Zagłębie II Lubin 0:1 (0:0)
Bramka: 51 Łakomy
Miedź II Legnica: Soloha - Maciejewski, Bartczak, Rajnisz(Ż, Ż, CZ), Niewiadomski, Lewandowski, Caetano, Burgering (73 Wysiński), Kaczmarek, Mamis (65 Andrzejewski), Vinicius.
Zagłębie II Lubin: Weirauch - Kłudka, Lepczyński, Posmyk, Sobczak, Kizyma, Pieńko (60 Adamski), Zając (60 Siga), Sławiński (82 Laskowski), Łakomy, Kusztal.
U19
Miedź Legnica - Orzeł Ząbkowice Śl. 7:0
Bramki: Karolczak, Rajca, 2x Chmielewski, 3x Kwolek
Miedź Legnica: Biegajło - Letkiewicz, Pisula, Kukuła, Wojtak, Rewers, Kwolek, Matuszak, Karolczak, Rajca, Chmielewski.
CLJ U17
Ruch Chorzów - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Bramka: Bolesta
Miedź Legnica: Madaliński - Dublinowski, Nicpoń, Jabłonka - Kowalski (77 Bolesta), Bernatek, Klimkiewicz (87 Nowakowski), Kyzioł (65 Głogowski), Omuru (60 Sucholas) - Kusiak (69 Butra), Serkies (57 Ratajski).
U16
Miedź Legnica - Śląsk Wrocław SA 4:2 (2:2)
Bramki: 4x Uliński
Miedź Legnica: Kapica - Cieśliński, Piżuch, Przybylok, Dziaduś - Gruś, Woś(76 Homa), Pieprzyński(57 Ruszczak) - Szymoniak(65 Komarzyniec), Szczerbiak(80 Ręczkowski), Uliński(87 Szabłowski)
CLJ U15
Odra Opole - Miedź Legnica 0:1 (0:0)
Bramka: Adamczewski
Miedź Legnica: Adamczak, Popłoński, Kanikowski, Kaczemba, Zawicki, Brandebura (55 Kodzik), Rewers, Macudziński (55 Dudzic), Adamczewski (73 Niemier), Czerwik (65 Marszałek), Kozikowski
U14
Łużyce Lubań - Miedź Legnica 3:1 (2:0)
Bramka: Reece
Miedź Legnica: Mazak - Pierchała, Kaliszczak, Bzdyk, Janiak, Zięba, Szlachetka, Skrzydliński, Stanecki, Skraburski, Reece.
U13
Śląsk II Wrocław - Miedź Legnica 0:0 (0:0)
Miedź Legnica: Drożdż, Szwaczek, Steczko, Baranowski, Garbaciak, Świętek, Janeczek, Pacanek, Głowiński.
Wchodzili: Michalski, G. Wilczak, K. Wilczak
Turniej w Jaworze:
Miedź - AP Duda 3:0
Miedź - FA Legnica 2:0
Miedź - Polonia Świdnica 1:0
Miedź - JTS Jawor 3:0
Miedź - Łużyce Lubań 2:0
Miedź - AP Chojnik Jelenia Góra 0:2
Miedź Legnica: Drożdż, Szwaczek, Steczko, Baranowski, Głowacki Świętek, Janeczek, Pacanek, Głowiński, Michalski, Radomski.
FOTO: Hubert Janeczek
U11
Błękitni Koskowice - Miedź Legnica 3:4
Bramki: 2x Pileszczak, 2x Czuchrowski.
Miedź Legnica: Wawrzynowski - Skrupski, Kozak, Czuchrowski, Wolski, Kujda, Rosa, Świechowski, Pileszczak.
Rezerwowi: Kubicki, Sałek, Szułczyński, Witek, Kalyniak