Aktualności

Akademia

Grzegorz Kucharczyk dołącza do Akademii Miedzi

16.02.2024, 16:00
Grzegorz Kucharczyk dołączył do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, gdzie pełnić będzie rolę trenera bramkarzy w zespole CLJ U15, a w procesie treningowym dodatkowo jeszcze ekipy U16. Witamy na pokładzie!

Urodzony w Szczecinie trener przez całe życie pracował w stolicy województwa zachodniopomorskiego. Pierwsze trenerskie szlify zbierał w AMF Szczecin, następnie przeniósł się do Czarnych Szczecin. W 2021 roku został mianowany przez Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej trenerem bramkarzy kadry kobiet do lat 15. Rok później trafił do żeńskiej drużyny Pogoni Szczecin grającej w ekstralidze, skąd przyszedł do Miedzi Legnica 
 
 - Czuję się bardzo dobrze po transferze do Miedzi Legnica. Infrastruktura stoi tutaj na bardzo dobrym poziomie. Widzę, że wszystko idzie tak jak powinno i cieszę się, że wizja pod kątem bramkarzy jest należycie realizowana. Uważam, że potencjał ludzki zarówno u trenerów jak i zawodników jest duży, dlatego mam nadzieję, że dołożę swoją cegiełkę do sukcesu klubu. Przyszedłem tutaj, bo stwierdziłem, że warto spróbować czegoś nowego i może to być część interesującej przygody. Chciałbym jak najlepiej przygotować bramkarzy do Centralnej Ligi Juniorów oraz poprawić u nich wszystkie deficyty - powiedział Grzegorz Kucharczyk po związaniu się z legnickim klubem.
 
Grzegorz, witamy i życzymy Ci powodzenia!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/