Aktualności

Akademia

Hanna Płonka dołącza do Akademii Miedzi

15.02.2024, 16:00
Hanna Płonka dołączyła do Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, gdzie pełnić będzie rolę fizjoterapeutki dla wszystkich zawodników, a w procesie meczowym opiekować się zawodnikami zespołu CLJ U15. Witamy na pokładzie!

Hanna Płonka to przyszły magister fizjoterapii. Aktualnie jest na ostatnim roku studiów, a niezbędne doświadczenie zawodowe zbierze w legnickiej Akademii Miedzi. Fizjoterapeutka w głównej mierze będzie odpowiedzialna za drużynę U15 występującą w Centralnej Lidze Juniorów.
 
 - Kiedy byłam tutaj w październiku na praktykach zobaczyłam, że jest świetna atmosfera. Od pierwszego dnia udało mi się złapać bardzo dobry kontakt z piłkarzami i trenerami. Jednym z elementów, które najbardziej podobają mi się w pracy w klubie są wyjazdy na mecze. Dzięki temu mogę na bieżąco monitorować stan wszystkich zawodników, a co za tym idzie szybko pomóc im w razie urazu lub kontuzji. Uważam, że Miedź Legnica jest dla mnie ogromną szansą na rozwój - powiedziała Hanna Płonka po związaniu się z legnickim klubem.
 
Hania, życzymy Ci powodzenia i witamy w Miedzi!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/