Aktualności

Akademia

III LIGA: Brak punktów we Wrocławiu

11.06.2022, 17:35
Miedź II Legnica uległa we Wrocławiu miejscowej Ślęzie 1:4. Jedynego gola dla legniczan w przedostatnim meczu tego sezonu zdobył Mateusz Letkiewicz.

Gospodarze wyszli na prowadzenie w 11 minucie gry. Wawrzyniak pokonał Biegajłę po akcji gospodarzy lewym skrzydłem. W 20 minucie gry Agbor po podaniu Chmielewskiego wyszedł sam na sam ale został zatrzymany faulem przez obrońcę Ślęzy, za co ten został wyrzucony z boiska.

W drugiej części bardzo dobrą sytuację do wyrównania miał Hubert Kwolek, ale niestety z bliska nie trafił do bramki gospodarzy. Chwilę później Vinicius popisał się uderzeniem z dystansu i trafił do legnickiej siatki. Miedź złapała kontakt w 79 minucie meczu. Wysiński dośrodkował z rzutu rożnego, a Letkiewicz wykończył centrę celnym uderzeniem. Radość trwała minutę, bo właśnie po tym czasie Ślęza dorzuciła kolejnego gola. Tym razem Muszyński wygrał walkę o piłkę w legnickim polu karnym i dał trzecie trafienie drużynie z Wrocławia. Wynik w 90 minucie gry ustalił Vinicius

Ślęza Wrocław - Miedź II Legnica 4:1 (1:0)

Bramki: 11 Wawrzyniak, 73, 90 Vinicius, 81 Muszyński - 79 Letkiewicz

Miedź II Legnica: Biegajło - Letkiewicz, Rajnisz, Orzechowski (70 Jabłonka) - Andrzejewski (45 Klimkiewicz), Wysinski, Żarkowski (65 Wojtak), Pojasek (65 Omuru)- Chmielewski, Agbor, Kwolek.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/