Aktualności

Akademia

III LIGA: Komplet punktów w Tarnowskich Górach

16.10.2021, 21:36
Miedź II Legnica odniosła kolejne zwycięstwo w III lidze. Tym razem legniczanie pokonali Gwarek Tarnowskie Góry 1:0 po bramce Viniciusa.

Jeden gol rozstrzygnął pojedynek Miedzi II w Tarnowskich Górach. Co najciekawsze padł on dopiero w 95 minucie gry. Ruben Hoogenhout bardzo dobrze wyprowadził piłkę z własnej połowy, podał do Viniciusa, który w trudnej sytuacji obrócił się w stronę bramki i uderzył po ziemi w krótki róg. Wcześniej obie drużyny stwarzały sytuacje bramkowe, ale obydwaj bramkarze dobrze spisywali się na swoich pozycjach.

- Trudny mecz za nami. Cieszą trzy punkty wywalczone w ostatniej akcji meczu. Gwarek dobrze się bronił i mimo dużego posiadania piłki mieliśmy problem z wykreowaniem sytuacji strzeleckich. Gospodarze zagrażali nam głównie z kontrataku i po stałych fragmentach gry. Gratuluje mojemu zespołowi trzeciej wygranej z rzędu – powiedział po spotkaniu Grzegorz Mokry trener Miedzi II.

Gwarek Tarnowskie Góry – Miedź II Legnica 0:1 (0:0)

Bramka: 95 Vinicius

Gwatek TG: Bodys - Bąk, Przystalski, Czajkowski, Dyląg - Rakowiecki (73 Dworaczek), Barbus, Grychtolik, Zalewski, Jaszczak (73 Joachim) - Stanek (82 Pisarek W.)

Miedź II Legnica: Soloha - Azikiewicz, Bartczak, Hoogenhout, Niewiadomski (82 Karolczak), Lewandowski, Caetano, Pojasek, Kaczmarek (60 Mamis), Burgering (75 Wysiński), Vinivcius.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl