III LIGA: Miedź II jest nie do zatrzymania

20.04.2022, 19:51
Miedź II Legnica w zaległym meczu 3 ligi podejmowała na własnym stadionie LKS Goczałkowice - Zdrój. Podopieczni trenera Adriana Żurańskiego zagrali bardzo dobre spotkanie i pokonali gości 2:1.

Miedź II się nie zatrzymuje i po pokonaniu w ostatniej serii gier Górnika II Zabrze, teraz musiała zmierzyć się z LKS Goczałkowice w zaległym meczu 22. Kolejki 3 ligi. Spotkanie rozpoczęło się znakomicie, bo już w 8 minucie Ruben Hoogenhout wykorzystał rzut karny i otworzył wynik. Taki rezultat utrzymał się do przerwy.

Po niej legniczanie zadali kolejny cios. Tym razem Mateusz Kaczmarek na linii szesnastki minął rywala i płaskim strzałem po krótkim słupku pokonał golkipera gości. W 69 minucie goście złapali kontakt. Wprowadzony niewiele wcześniej na plac gry Szymon Gemborys uderzeniem po ziemi pokonał Madalińskiego. Więcej goli już nie padło, choć swoje okazje mieli jeszcze Balcewicz i ponownie Kaczmarek.

Miedź II Legnica – LKS Goczałkowice - Zdrój 2:1 (1:0)

Bramki: 8(k) Hoogenhout, 55 Kaczmarek – 69 Gemborys.

Miedź II Legnica: Madaliński - Azikiewicz, Bartczak, Hoogenhout (59 Wysiński), Karolczak (46 Balcewicz), Garuch, Bahaid (59 Lewandowski), Pojasek, Kaczmarek, Kwolek (90 Andrzejewski), Emmanuel (59 Letkiewicz).

LKS Goczałkowice - Zdrój: Szczuka – Mońka (75 Nowak), Zięba, Dragon (51 Łączek), Lipniak, Matuszczyk (46 Furczyk), Magiera, Hanzel, Kazimierowicz (62 Gemborys), Danch, Kiklaisz.