III LIGA: Miedź II kończy jesień remisem

20.11.2021, 16:15
Miedź II Legnica ma za sobą znakomitą rundę jesienną III ligi. Legniczanie zaprezentowali się ze znakomitej strony i zajęli na koniec jesieni miejsce w czołówce tabeli. W ostatnim meczu w tym roku Miedź II zremisowała z Polonią Bytom 1:1. Był to siódmy mecz z rzędu bez porażki naszej drużyny.

Obydwie bramki w tym spotkaniu padły w pierwszej połowie. Obie także po stałych fragmentach gry. Najpierw w 13 minucie dośrodkowanie w pole karne skutecznie sfinalizował głową Michał Bedronka. Gospodarze cieszyli się prowadzeniem tylko 10 minut. W odpowiedzi Miedź również ze stałego fragmentu dobyła gola. Centrę w pole karne Polonii zakończył uderzeniem głową Grzegorz Bartczak. Więcej goli w tym meczu już nie padło.

- Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne spotkanie. Zespół z Bytomia zaliczył osiem zwycięstw z rzędu. Mieliśmy swoje szanse w ciągu całego meczu, jednak szanujemy zdobyty punkt na trudnym terenie - powiedział Rafał Fościak trener Miedzi II.

Miedź II ma za sobą znakomitą rundę jesienną. Legniczanie zakończyli jesień na 5 pozycji w tabeli III ligi. W 18 meczach, Miedź II zgromadziła 34 punkty. Na tę zdobycz złożyło się 10 wygranych i po 4 remisy i porażki. Miedź zdobyła 34 gole, tracąc 20. Co ważne w ostatnich siedmiu spotkaniach rundy jesiennej Miedź była niepokonana, notując 5 zwycięstw i dwa remisy.

Polonia Bytom  - Miedź II Legnica 1:1 (1:1)

Bramki: 13 Bedronka - 23 Bartczak

Polonia Bytom: Brzozowski - Hałgas, Krotofil, Bedronka, Górka, Konieczny, Iwanek, Płonka, Krzemień, Stefański, Celuch.

Miedź II Legnica: Soloha - Andrzejewski, Bartczak, Balcewicz, Stróżyński (60 Niewiadomski), Lewandowski (75 Mamis), Bahaid, Pojasek, Vinicius (75 Karolczak), Burgering, Caetano.