Aktualności

Akademia

III liga: Wracamy z Zielonej Góry bez punktów

14.05.2022, 20:49
Miedź II Legnica niestety uległa w Zielonej Górze miejscowej Lechii. Legniczanie zaczęli mecz dobrze, bo już po 24 minutach prowadzili. Niestety, to gospodarze byli tego dnia skuteczniejsi.

Miedź rozpoczęła ten mecz od prowadzenia. W 24 minucie Madaliński wznowił grę od bramki podaniem do Orzechowskiego, a ten długim wykopem obsłużył Emmanuela Agbora, który minął obrońcę i w sytuacji sam na sam pokonał golkipera Lechii. Wcześniej legniczanie nie pozwalali gospodarzom na wiele i wydawało się, że kolejne bramki są kwestią czasu. Było jednak inaczej.

W 33 minucie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Madaliński najpierw piąstkował dośrodkowaną piłkę, ale przy dobitce głową Babija był już bezradny. W 48 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego drugą bramkę dla Lechii zdobył uderzeniem głową Mycan. Sześć minut później wynik ustalił Kaczmarczyk, który dobijał uderzenie Viniciusa.

Lechia Zielona Góra – Miedź II Legnica 3:1 (1:1)

Bramki: 33 Babij, 48 Mycan, 56 Kaczmarczyk - 24 Agbor

Miedź II LegnicaMadaliński - Letkiewicz, Orzechowski, Balcewicz - Pojasek, Chmielewski, Wysiński, Rajnisz (70 Kukuła) - Mamis, Agbor, Kwolek (45 Kaczmarek).


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl