Dla kibiców udostępnione zostaną sektory F, G, H na trybunie A stadionu im. Orła Białego. Wstęp na mecz jest bezpłatny. Tym bardziej zapraszamy do wspierania Miedzi II w pojedynku z Piastem Żmigród. Po emocjach związanych z Fortuna 1 Ligą na stadionie głównym zagości trzecioligowa rywalizacja.
Piast w minionej kolejce zapewnił sobie utrzymanie w III lidze, ale Miedź II mimo, że aktualnie zajmuje 11. Pozycję w tabeli, może jeszcze wspiąć się na miejsce siódme. Będzie to także ostatni mecz Wojciecha Łobodzińskiego w roli trenera drugiego zespołu Miedzi.
Legniczanie są faworytem sobotniego starcia. W ostatnim meczu pomiędzy Miedzią II i Piastem padł remis 1:1. Najpierw prowadzenie dla zespołu ze Żmigrodu uzyskał Grzegorz Mazurek, a do wyrównania doprowadził Artiom Carastoian. Miedź znacząco zmieniła się od tamtej pory. Legniczanie w ostatnich sześciu spotkaniach tylko raz przegrali i to z Ruchem Chorzów.
W trzecioligowej rywalizacji Miedzi z Piastem miało miejsce 11 pojedynków. Sześciokrotnie wygrywali legniczanie, padły trzy remisy i dwa razy Piast zdobywał komplet punktów. Jak będzie w najbliższą sobotę? Zapraszamy na mecz.
Na mecz będzie można wejść bramką nr 2 od strony boiska bocznego przy ul. Hetmańskiej. Zapraszamy. Start o godz. 15.00.
19.06.2021 sobota 15:00, Miedź II Legnica - Piast Żmigród, II zespół, 3. liga, trener: Wojciech Łobodziński, Stadion im. Orła Białego.