Aktualności

Biznes

Impuls Serwis nowym partnerem Miedzi!

10.05.2021, 15:00
Firma Impuls Serwis, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem kserokopiarek oraz innych maszyn biurowych, dołącza do Klubu Biznesu Miedzi Legnica! Witamy w drużynie i cieszymy się na możliwość współpracy!

Legnicka firma Impuls Serwis działa na rynku już od ponad 15 lat. Od samego początku swojej działalności specjalizuje się w wykonywaniu kompleksowych napraw drukarek laserowych, atramentowych i igłowych czy kserokopiarek. Oprócz tego Impuls Serwis zajmuje się również sprzedażą i wynajmem drukarek, kserokopiarek oraz innych urządzeń biurowych, jak niszczarki, tonery, plotery i urządzenia wielofunkcyjne, zarówno nowe, jak i używane. 
 
Wszystkie wykonywane przez firmę usługi przeprowadzane są wyłącznie przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie pracy w branży. Impuls Serwis posiada też własny magazyn z oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki czemu nie musi czekać na przesłanie przez producenta części i może zapewnić, że wszystkie zgłoszone awarie naprawi na miejscu w ekspresowym tempie.
 
Biuro firmy mieści się przy ul. Płk. Karola Myrka 4c w Legnicy. Więcej informacji dotyczących oferty firmy znajduje się na portalu impuls-serwis.pl.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl