Aktualności

Biznes

Impuls Serwis wciąż z Miedzią!

07.06.2022, 15:00
Firma Impuls Serwis, zajmująca się sprzedażą, wynajmem i serwisem kserokopiarek oraz innych maszyn biurowych pozostaje w Klubie Biznesu Miedzi Legnica na kolejny sezon. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość dalszej współpracy!

Legnicka firma Impuls Serwis działa na rynku od 2000 roku. Specjalizuje się w serwisie i dystrybucji urządzeń drukujących i biurowych, takich jak kserokopiarki, drukarki, tonery, plotery, niszczarki. Wykonuje kompleksowe naprawy drukarek laserowych, atramentowych i igłowych czy kserokopiarek. Ponadto świadczy szeroko rozumiane usługi doradcze w zakresie doboru rozwiązań biurowych obejmujących dogodną formę użytkowania (sprzedaż/dzierżawa), dostawę, wsparcie techniczne przy instalacji, szkolenie z obsługi oraz kompleksową obsługę dostarczonych urządzeń, zapewniając stałą autoryzowaną opiekę serwisową - zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. 
 
Wszystkie wykonywane przez firmę usługi przeprowadzane są wyłącznie przez doświadczonych serwisantów, którzy posiadają wysokie kwalifikacje oraz wieloletnie doświadczenie pracy w branży. Impuls Serwis posiada też własny magazyn z oryginalnymi częściami zamiennymi, dzięki czemu nie musi czekać na przesłanie przez producenta części i może zapewnić, że wszystkie zgłoszone awarie naprawi na miejscu w ekspresowym tempie.
 
Biuro firmy mieści się przy ul. Płk. Karola Myrka 4c w Legnicy. Więcej informacji dotyczących oferty firmy znajduje się na portalu impuls-serwis.pl.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/