Aktualności

Akademia

Juventus Legnica partnerem Akademii Miedzi

23.05.2023, 12:19
Miło nam poinformować, że Juventus Legnica został partnerem Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica i dołączył tym samym do elitarnego grona Klubów Partnerskich APML. Witamy na pokładzie!

- Jest to moim zdaniem znakomita decyzja, która podjęliśmy wspólnie. Na pewno będzie ona miała wpływ na rozwój zarówno zawodników Juventusu, a także samych trenerów, którzy będą mogli brać udział w rozmaitych szkoleniach w Akademii Miedzi. Myślę, że skorzysta na tym cały regon, a przede wszystkim mieszkańcy Legnicy - mówi Grzegorz Uryga dyrektor legnickiego oddziału Juventusu Legnica.

- Projekt Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica liczy już blisko 20 ośrodków szkolenia spoza naszego miasta. Dzisiaj przyszedł czas na nowego partnera w procesie organizacyjno -szkoleniowym, którego w 100% możemy określić słowem partner w naszym mieście. Od dłuższego czasu współpracujemy w obszarach rozwoju zawodników, rozgrywania spotkań kontrolnych i turniejowych oraz organizacji procesu szkolenia. Cieszę się z nawiązania oficjalnej współpracy, z której wszyscy zawodnicy i trenerzy będą czerpać szkoleniowe wartości - mówi Tomasz Syska dyrektor Akademii Miedzi.

Witamy Juventus Legnica w gronie Klubów Partnerskich Akademii Miedzi życząc sukcesów i owocnej współpracy.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna