Aktualności

Biznes

Klub Biznesu Miedzi podsumował sezon

24.06.2021, 17:30
Za nami kolejny sezon Klubu Biznesu Miedzi Legnica. Jego podsumowanie już tradycyjnie odbyło się w Hotelu Sękowski. Choć rok był pełen wyzwań, współpraca w ostatnich miesiącach okazała się bardzo owocna.

 
Koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica Jakub Watral w treściwej prezentacji podsumował zarówno to, co w ostatnim sezonie działo się na boisku, jak i w biznesowym obszarze funkcjonowania Miedzi. Uczestnicy spotkania poznali też plany na najbliższy czas, również te związane z obchodami 50-lecia Miedzi Legnica. Oferty klubowych partnerów zaprezentowali Łukasz Szałęga z Votum Energy oraz Mateusz Kowalczyk z firmy Toyota Nowakowski.
 
Kulminacyjnym momentem spotkania było wręczenie certyfikatów i upominków dla klubowiczów, którzy kolejny rok współdziałali w ramach Klubu Biznesu. Wręczono również nagrody dla najlepszych Klubowiczów, biorących udział w zabawie Fantasy Ekspert.
 
- Był to rok pełen wyzwań, przed którymi stanęli wszyscy przedsiębiorcy. Cieszy, że w tym okresie nasza współpraca jeszcze mocniej się zacieśniła. Dzięki temu wraz z Klubowiczami mogliśmy cieszyć się uzyskiwaniem wzajemnych korzyści z naszego współdziałania - mówi Jakub Watral, koordynator Klubu Biznesu Miedzi Legnica.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl