Aktualności

Biznes

Klub Biznesu spotkał się po raz pierwszy w 2020 roku

11.01.2020, 10:00
Za nami pierwsze w nowym roku spotkanie Klubu Biznesu Miedzi Legnica.

Piątkowe spotkanie w Hotelu Sękowski miało charakter stricte roboczy, a uczestniczyli w nim aktualni członkowie Klubu Biznesu. To z myślą o nich i o ich potrzebach zorganizowano pierwsze w nowym roku warsztaty biznesowe. Partnerzy i sponsorzy Miedzi Legnica otrzymali sporą dawkę przydatnej wiedzy, którą z pewnością wykorzystają przy prowadzeniu swoich firmy. Poza tym mieli możliwość wymiany kontaktów z przedstawicielami interesujących ich branż oraz firm. 

Po części oficjalnej zaplanowany był także turniej bowlingowy w Hotelu Sękowski. Oczywiście w zdecydowanie mniej formalnej atmosferze, która pomaga w integracji przedstawicieli legnickiego biznesu.

Kolejne spotkanie Klubu Biznesu odbędzie się 23 stycznia o godz. 9.00. To będzie otwarte spotkanie, w którym będą mogli wziąć udział także przedstawiciele firm spoza KB Miedzi Legnica. W ich przypadku konieczna będzie jednak opłata rejestracyjna w wysokości 60 zł. Członkowie KB mają wstęp wolny, ale muszą się wcześniej zarejestrować. Już wkrótce otrzymają oni w prywatnej wiadomości kod uprawniający do potwierdzenia swojej obecności. Osoby spoza KB mogą już teraz rejestrować się TUTAJ.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/