Aktualności

Biznes

Koleje Dolnośląskie na dłużej z Miedzią!

09.07.2024, 11:00
Miedź przedłużyła współpracę o kolejny rok z największym lokalnym przewoźnikiem - Kolejami Dolnośląskimi. Logo firmy pojawi się m.in. na Stadionie Miejskim im. Orła Białego podczas meczów Betclic 1 Ligi oraz na rękawku koszulek meczowych młodych piłkarzy zielono-niebiesko-czerwonych, występujących w Centralnej Lidze Juniorów U15. Dziękujemy za zaufanie i liczymy na co najmniej równie owocną współpracę!

Mające swoją siedzibę w Legnicy Koleje Dolnośląskie są wiodącym przewoźnikiem w naszym regionie, znanym z nowoczesnych rozwiązań. To stale rozwijająca się firma, licząca się z głosami swoich klientów i stawiająca na ich komfort w trakcie podróży. Wybór oferty samorządowego przewoźnika pozytywnie wpływa także na otaczające nas środowisko naturalne. Należy również podkreślić, iż KD są mocno zaangażowane w inicjatywy społeczne. Położenie legnickiego dworca w niedalekiej odległości od Stadionu Miejskiego im. Orła Białego pozwala licznym sympatykom futbolu sprawnie, komfortowo i bezpiecznie docierać na obiekt Miedzi i kibicować zielono-niebiesko-czerwonym. 
 
Koleje Dolnośląskie podczas kilkunastu lat działalności zdążyły znacząco się rozwinąć, uzyskując liczne nagrody oraz wyróżnienia. Warto wspomnieć, że samorządowa spółka posiada ugruntowaną markę mecenasa sportu w regionie. Od wielu sezonów owocnie współpracuje również z Miedzią Legnica, a współdziałanie przynosi wzajemne korzyści. Decyzja o podpisaniu nowej umowy była więc naturalnym krokiem we wzorcowej kooperacji. Kolejowa firma w dalszym ciągu będzie wspierać zielono-niebiesko-czerwonych w walce o najwyższe cele. 
 
W ramach nowej umowy logo KD będzie eksponowane na stadionie w Legnicy podczas domowych meczów naszej drużyny w Betclic 1 Lidze oraz na rękawku koszulek meczowych zespołu U-15 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica, występującego w Centralnej Lidze Juniorów. Pełna oferta Kolei Dolnośląskich dostępna jest na portalu kolejedolnoslaskie.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/