Aktualności

Biznes

Koleje Dolnośląskie wciąż z Miedzią!

27.07.2022, 13:30
Spółka Koleje Dolnośląskie pozostaje partnerem Miedzi Legnica na kolejny sezon. Logo firmy pojawi się m. in. na Stadionie im. Orła Białego podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy oraz na rękawku koszulek meczowych młodych piłkarzy zielono-niebiesko-czerwonych, występujących w Centralnej Lidze Juniorów. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość kontynuowania współpracy!

Koleje Dolnośląskie są największym przewoźnikiem w naszym regionie, a z ich usług regularnie korzystają sympatycy Miedzi. Położenie Stadionu im. Orła Białego w niedalekiej odległości od legnickiego dworca sprawia, że wielu piłkarskich fanów z okolic korzysta z oferty KD, by w komfortowych i bezpiecznych warunkach dotrzeć na obiekt i kibicować Miedzi w walce o ligowe punkty. W ramach nowej umowy logo KD będzie eksponowane na stadionie w Legnicy podczas domowych meczów Miedzi w PKO BP Ekstraklasie oraz na rękawku koszulek meczowych zespołu U-19 z Akademii Piłkarskiej Miedzi, który występuje w Centralnej Lidze Juniorów.
 
Bardzo się cieszę, że współpraca Miedzi z Kolejami Dolnośląskimi będzie kontynuowana. Wielu kibiców dociera na nasze mecze do Legnicy właśnie Kolejami Dolnośląskimi, więc to dla nas naturalny partner. Na dodatek pracownicy kolejowej spółki na co dzień także licznie kibicują Miedzi i chętnie odwiedzają Stadion im. Orła Białego w Legnicy – mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu MKS Miedź Legnica SA.
 
To już kolejna umowa z samorządowym przewoźnikiem. Dotychczasowa współpraca układa się wzorowo i przynosi wzajemne korzyści, stąd związanie się Klubu i Kolei Dolnośląskich nową umową, na mocy której spółka będzie wspierać Miedziankę podczas rozgrywek piłkarskiej elity. KD stawiają na nowoczesność i wygodę podróżnych, a wybór oferty regionalnego przewoźnika pozytywnie wpływa również na otaczające nas środowisko naturalne.
 
Koleje Dolnośląskie mają już ugruntowaną markę mecenasa sportu w regionie. Jako przewoźnik nowoczesny i stawiający na rozwiązania przyjazne środowisku czujemy się w obowiązku, by wspierać sport i sportowców, wyznających podobne do naszych zasady. Dotychczasowa współpraca z Miedzią Legnica – co ważne: klubem z miasta, gdzie znajduje się siedziba naszej Spółki, przebiegała bez zastrzeżeń. Jako niemalże sąsiada - klub darzymy wielką sympatią, stąd decyzja o przedłużeniu łączącej nas już kilka lat umowy – zwraca uwagę Damian Stawikowski, Prezes Kolei Dolnośląskich.
 
Należy podkreślić, że partner Miedzi jest mocno zaangażowany w inicjatywy społeczne. W ramach współpracy podczas lockdownu Klub wspólnie z Kolejami Dolnośląskimi przeprowadził kampanię społeczną przeciw koronawirusowi „Kolej na aktywną pomoc”.
 
Pełna oferta Kolei Dolnośląskich dostępna jest na portalu kolejedolnoslaskie.pl
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna