Ligowe zaległości: wielka forma Niecieczy?

23.08.2012, 13:03

IMG_4270.jpgW środę zespoły z I Igi odrabiały zaległości. W meczu, który najbardziej interesował kibiców Miedzi, Termalica Bruk-Bet Nieciecza rozbiła w Bytomiu Polonię aż 3:0! Przypomnijmy, że cztery dni wcześniej drużyna z Niecieczy takim samym stosunkiem bramek pokonała na wyjeździe GKS Tychy, a w niedzielę o godz. 12.15 podejmie… legnicką Miedź.

Termalica w Bytomiu prowadziła do przerwy 1:0 po trafieniu Jakuba Biskupa. W drugiej połowie kolejne bramki dołożyli Dariusz Pawlusiński i Andrzej Rybski.

Polonia Bytom – Termalica Bruk-Bet Nieciecza 0:3
Bramki: Bskup (45), Pawlusiński (61), Rybski (84).

W drugim środowym spotkaniu Cracovia wygrała 2:0 z Okocimskim Brzesko po bramkach Dudzica i Zejdlera. Zespół z Krakowa kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Dudzica (za uderzenie rywala).

Okocimski Brzekso – Cracovia 0:2
Bramki: Dudzic (51), Zejdler (57).