Aktualności

Biznes

LPWiK na dłużej z Miedzią!

06.06.2022, 18:00
Legnickie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji SA przedłużyło umowę sponsorską z Miedzią Legnica. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość dalszej współpracy!

LPWiK od lat wspiera legnicką Miedź. Pracownicy spółki to wierni kibice naszego klubu, którzy dopingują zielono-niebiesko-czerwonych podczas każdego meczu, nie tylko na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. LPWiK świadczy usługi z zakresu produkcji i sprzedaży wody, usuwania i oczyszczania ścieków komunalnych, eksploatacji sieci wodociągowej, urządzeń poboru, uzdatniania i rozprowadzania wody oraz sieci kanalizacyjnej, a także inne w zakresie prowadzonej działalności (tj. technologii wody i ścieków, instalacji wodno-kanalizacyjnych, analiz wody i ścieków, projektowania urządzeń i instalacji wodociągowych i kanalizacyjnych).
 
Dodajmy, że firma zasięgiem swego działania obejmuje nie tylko Legnicę, ale także ościenne gminy. LPWiK eksploatuje i konserwuje ogółem 315 km sieci wodociągowej i 269 km sieci kanalizacyjnej, co uzmysławia skalę ciążących na niej zadań. Więcej informacji o spółce znajduje się na stronie www.lpwiksa.pl.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/