Aktualności

Klub

Łukasz Kubań fizjoterapeutą pierwszego zespołu!

10.07.2024, 16:00
Dotychczasowy fizjoterapeuta Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica Łukasz Kubań w nowym sezonie dołączy do sztabu medycznego pierwszej drużyny zielono-niebiesko-czerwonych.

Łukasz Kubań to wychowanek Akademii Miedzi, w której pokonywał kolejne szczeble jako piłkarz aż do drugiej drużyny, w której w sezonie 2017/2018 zadebiutował w rozgrywkach III ligi. Przyszłość postanowił jednak związać z fizjoterapią, rozpoczynając studia w tym kierunku. Już jako student w sierpniu 2022 roku odbywał praktykę w drużynach młodzieżowych Miedzi. Niedługo później dołączył do grona klubowych fizjoterapeutów na stałe. W najbliższym sezonie będzie pracował w sztabie medycznym pierwszej drużyny, z którą współpracował już choćby w trakcie obozu przygotowawczego w Szamotułach.
 
- Zostałem wynagrodzony za swoją pracę. Zawsze moim celem było dołączenie do pierwszego zespołu. Od 2010 roku, z krótką przerwą, jestem związany z Miedzią. Na początku jako zawodnik, później już jako fizjoterapeuta w akademii, a teraz w pierwszej drużynie. Bardzo się z tego cieszę – powiedział Łukasz Kubań.
 
Łukasz, powodzenia w sztabie medycznym pierwszego zespołu!
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/