Aktualności

Akademia

Miedź II Legnica górą w meczach z Widzewem Łódź i Wisłą Płock!

07.02.2024, 19:00
Nietypowo bo dwa spotkania w ciągu dziewięćdziesięciu minut rozegrała Miedź II Legnica, która na stadionie w Poddębicach zmierzyła się z Widzewem II Łódź i Wisłą II Płock.

W Poddębicach został rozegrany trójmecz pomiędzy Widzewem II Łodź a Miedzią II Legnica i Wisłą II Płock. W obu spotkaniach najlepsze okazały się rezerwy "Miedzianki".

W pierwszym spotkaniu szalę zwycięstwa przechyliła zaskakująca akcja Marcina Garucha i Szymona Skrzypczaka. Najpierw Garuch spróbował zaskoczyć bramkarza gospodarzy strzałem z około 35 metra, piłka jednak zakończyła swój lot na poprzeczce, lecz potem w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie znalazł się Szymon Skrzypczak, który perfekcyjnie sfinalizował akcję mocnym strzałem.

W drugim meczu bramka padła dość kuriozalnie. Po błędzie obrony i bramkarza Wisły II Płock, perfekcyjnym strzałem, piłkę do bramki skierował Michał Kaczmar.

- Dzisiejsze spotkania w charakterze „trójmeczu” z drugimi zespołami Widzewa Łódź i Wisły Płock stworzyły okazje do sprawdzenia kolejnych rozwiązań w obliczu diametralnie różniących się przeciwników. Pomimo zwycięstw nie jesteśmy w pełni zadowoleni z realizacji założeń w poszczególnych momentach gry - mówi Łukasz Buliński.

1. mecz 
Miedź II Legnica - RTS Widzew II Łódź 1:0
Bramka: Szymon Skrzypczak (31')
Miedź II Legnica: Lipiec - Żarkowski, Orzechowski, Czornij, zaw. testowany - Okoh, Garuch, Ciapa, Szymoniak - Skrzypczak, Stępień 

2. mecz 
Miedź II Legnica - Wisła II Płock 1:0
Bramka: Michał Kaczmar (20')
Miedź II Legnica: zaw. testowany - Żarkowski (15’ Poliński), Orzechowski, Czornij, zaw. testowany (15’ Müller) - Skrzypczak (15’ Jurasik), Garuch (15’ Maszało), Ciapa (15’ Kania), Szymoniak (15’ Stróżyński) - Manikowski, Kaczmar (31’ Szymoniak) 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/