Aktualności

Akademia

Miedź Legnica przedłuża kontrakt z Filipem Ziębą

05.07.2024, 16:00
Filip Zięba na kolejne trzy lata zostaje zawodnikiem “Miedzianki”. Legnicki klub przedłużył kontrakt z utalentowanym graczem. W najbliższym sezonie Zięba będzie występować w zespole U17, który będzie reprezentować Miedź Legnica na poziomie Centralnej Ligi Juniorów.

Filip Zięba to napastnik urodzony w 2008 roku. W zakończonym sezonie był kluczową postacią w zespole trenera Gustawa Sadowskiego, który wywalczył awans do CLJ. W trakcie trwającego sezonu nasz napastnik zdobył 20 bramek i zanotował 5 asyst, a na jesieni podczas meczu ze Śląskiem Wrocław, w którym strzelił cztery gole, otrzymał notę 6, jako jedyny zawodnik tego zespołu w trakcie trwającej rundy. Za swoje świetne występy Zięba został doceniony przedłużeniem umowy z legnickim klubem, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027r.
 
- Dziękuję za zaufanie ze strony klubu oraz możliwość przedłużenia kontraktu.  Myślę, że energia, która pojawia się na każdym treningu pozwala nam na ciągły rozwój. Po głębokiej analizie w pryzmacie dotychczasowych doświadczeń oraz przyszłych perspektyw, doszedłem do wniosku, że to najlepszy wybór dla mnie. Nie odkryję Ameryki mówiąc, że zagraliśmy wybitny sezon - mówi Filip Zięba po przedłużeniu kontraktu.
 
“Fifi”, gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/