Aktualności

Akademia

Miedź Legnica przedłużyła kontrakt z Mateuszem Marciniakiem

06.07.2024, 10:00
Mateusz Marciniak na kolejne trzy lata zostaje zawodnikiem “Miedzianki”. Legnicki klub przedłużył kontrakt z utalentowanym graczem. W najbliższym sezonie Marciniak będzie trenować z zespołem U19, zaś występować w zespole U17, który będzie reprezentować Miedź Legnica na poziomie Centralnej Ligi Juniorów.

Mateusz Marciniak to pomocnik urodzony w 2008 roku. W zakończonym sezonie był ważnym zawodnikiem w zespole U17, który po barażach awansował do Centralnej Ligi Juniorów. W trakcie trwającego sezonu wszechstronny zawodnik świetnie się prezentował i z tego względu za swoją ciężką pracę został doceniony przedłużeniem umowy z legnickim klubem, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027r.
 
- Chciałbym podziękować Miedzi Legnica za szansę na dalszy rozwój, ale przede wszystkim jestem niesamowicie wdzięczny rodzicom oraz wszystkim trenerom, którzy codziennie mnie wspierają. Jest to ogromna motywacja do jeszcze cięższej pracy. W przyszłym sezonie dołożę wszelkich starań, aby osiągnąć kolejne sukcesy zarówno drużynowe jak i indywidualne - mówi Mateusz Marciniak po przedłużeniu umowy.
 
Mati, gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/