Aktualności

Klub

Miedź Legnica z Oficjalną Kartą Ekstraklasy

24.11.2022, 12:00
Nowa odsłona programu partnerskiego i wdrożenie kart z nowymi wizerunkami to kolejny etap współpracy między PKO Bankiem Polskim a klubami Ekstraklasy. Tym razem sponsor tytularny najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce zdecydował umocnić współpracę z klubami i kibicami, wprowadzając na rynek specjalną promocję, dzięki której zyskają jedni i drudzy. Jednocześnie odświeżone zostały wizerunki kart płatniczych z klubowymi herbami.

Miedź Legnica po trzech latach przerwy wraca do rozgrywek PKO Bank Polski Ekstraklasy. Świetną informacją dla kibiców jest to, że już dostępna jest Oficjalna Karta Ekstraklasy z grafiką zaprojektowaną przez klub. Dzięki temu wszyscy kibice drużyny z Dolnego Śląska mogą jeszcze bardziej utożsamiać się z beniaminkiem.
 
- Podczas naszego poprzedniego pobytu w piłkarskiej elicie Oficjalna Karta Ekstraklasy z herbem Miedzi cieszyła się dużą popularnością wśród kibiców. Wraz z powrotem do najwyższej klasy rozgrywkowej ponownie dołączamy do akcji, która pozwala naszym fanom jeszcze mocniej utożsamiać się z klubem oraz okazywać swoją identyfikację i przywiązanie do Miedzi podczas wielu sytuacji dnia codziennego. Teraz wspólnie z PKO Bankiem Polskim wychodzimy do kibiców z nową kartą, w odświeżonym, nowoczesnym designie. Liczymy na równie wielkie zainteresowanie naszych sympatyków, będących klientami banku – mówi Tomasz Brusiło - Prezes Zarządu Miedzi Legnica.
 
Program Partnerski to szereg korzyści dla klubu, kibiców i banku. Polega na zaangażowaniu klubu w promocję produktów bankowych i otrzymaniu za to odpowiedniej prowizji. Środki mogą zostać przeznaczane na rozbudowę infrastruktury, kształcenie młodych piłkarskich talentów, innowacje sportowe lub na inne działania prorozwojowe w Miedzi.
 
- Partnerstwo tytularne rozgrywek daje nam możliwość synergii sportu z biznesem i ciekawej współpracy z klubami. Efektem przygotowań do obecnego sezonu jest nowy wizerunek Oficjalnej Karty Ekstraklasy i wyjątkowa promocja dla kibiców. Jako bank chcemy być blisko naszych klientów. Mamy nadzieję, że nowy wizerunek kart pozwoli jeszcze bardziej angażować wszystkich kibiców Miedzi Legnica do codziennego identyfikowania się ze swoim ulubionym klubem – mówi Robert Lubański, Dyrektor Departamentu Zarządzania Marką i CSR w PKO Banku Polskim.
 
Na czym polega promocja?
 
Wystarczy założyć jedno z trzech kont osobistych przez stronę internetową klubu. Po podpisaniu umowy z PKO Bankiem Polskim, każdy otrzyma voucher do Sklepu Kibica, a na konto Miedzi wpłynie prowizja za daną usługę. Dzięki temu każdy kibic może przyczynić się do rozwoju klubu. Produkty objęte promocją to: PKO Konto za Zero (od 18 roku życia, 0 złotych za prowadzenie konta), PKO Konto dla Młodych (18-26 lat) i PKO Konto bez Granic (stałe miesięczne opłaty i wiele korzyści). Promocja trwa od 2 listopada do 31 grudnia 2022 roku. 
 
O tym, jak ważny dla banku jest kontakt z kibicami świadczy rozwój kanałów „PKO Bank Polski Grajmy Razem” w mediach społecznościowych oraz projekt „Kanapa Kibica”, dzięki któremu fani najlepszej polskiej ligi piłkarskiej mogą oglądać mecze prosto z murawy. To działania, które integrują kibiców na każdym stadionie w kraju. 
 
Klienci banku mogą także szybko, wygodnie i bezpiecznie kupować bilety na wybrane mecze ekstraklasy za pomocą bankowości elektronicznej w serwisie iPKO. To kolejna nowość w ofercie Oficjalnego Banku Ekstraklasy. 
 
PKO Banki Polski został Oficjalnym Bankiem Ekstraklasy w sezonie 2018/2019. Rok później został Partnerem Tytularnym rozgrywek. Głównym celem tej współpracy jest pomoc w rozwoju ligi i młodych piłkarskich talentów w Polsce. Bank na bieżąco śledzi rozwój młodzieżowców, przyznając na zakończenie każdego miesiąca wyróżnienia najlepszym. Bank, podążając za rynkowymi trendami, angażuje się również w esport w ramach projektu PKO Bank Polski Ekstraklasa Games. To turniej esportowy organizowany przez piłkarską Ekstraklasę w grę FIFA 23. 
 
Chcesz zdobyć Oficjalną Kartę Ekstraklasy dedykowaną kibicom Miedzi - kliknij TUTAJ.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/