Aktualności

Biznes

Miedź podziękowała sponsorom za wsparcie

06.12.2021, 15:55
Kolejna runda rozgrywkowa za nami, co dla firm zrzeszonych w Klubie Biznesu Miedzi Legnica oznaczało tradycyjne podsumowanie rundy w Hotelu Sękowski. To był dobry rok, co najlepiej potwierdza miejsce Miedzi w tabeli Fortuna 1 Ligi.

Wyniki sportowe były oczywiście jednym z głównych tematów, bowiem mają one również wpływ na wzrost ekwiwalentu reklamowego. Ten przekroczył w minionej rundzie 50 mln zł, co ma niebagatelne znaczenie dla naszych partnerów i sponsorów.
 
- Dziękuję za wspólnie spędzony czas i za to, że są państwo z nami, wspierając klub w naszych działaniach. Jesteśmy w momencie, w którym możemy być dumni z naszych piłkarzy. Po raz pierwszy w Fortuna 1 Lidze na półmetku sezonu to nas będą gonić. To pierwsze miejsce jest naszym dużym osiągnięciem. Tym bardziej, że za moich czasów w tym roku jest to liga, w której jest najwięcej silnych finansowo i sportowo marek – mówił Andrzej Dadełło, właściciel Miedzi.
 
Udany dla Miedzi rok podsumował prezes Tomasz Brusiło, w swojej prezentacji odnosząc się zarówno do spraw biznesowych, jak i sportowych. Następnie głos zabrał Tomasz Stanisławski, prezes Votum Energy - głównego mecenasa naszego klubu, działającego w branży fotowoltaiki. W imieniu lokalnych władz oraz jednostek samorządowych wystąpili dyrektor Zbigniew Rutka z Urzędu Miasta Legnica oraz prezes Bogusław Graboń z LPGK. Swoją ofertę szerzej zaprezentowali klubowiczom m.in. Tomasz Flak z firmy FT Print oraz Magdalena Dyrcz z PKO BP.
 
 
Fot. Amelia Skotnicka

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna