Aktualności

Akademia

Miedź przedłużyła kontrakt z Jakubem Kaczembą

01.07.2024, 16:00
Miedź przedłużyła kontrakt z Jakubem Kaczembą, zawodnikiem Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Młody pomocnik będzie graczem naszego klubu przez kolejne trzy lata i dołączy do kadry pierwszego zespołu. Gratulujemy!

Jakub Kaczemba miniony sezon spędził w drużynie Miedzi II. Występował też w młodszych zespołach APML. Zagrał m.in. w pierwszym barażu o CLJ U17, który odbył się w Legnicy. Wszechstronny pomocnik Akademii Miedzi przedłużył swoją umowę z klubem o kolejne trzy lata. Kaczemba będzie zawodnikiem Miedzi do 30 czerwca 2027 roku. W nowym sezonie dołączy do kadry pierwszego zespołu.

- Bardzo się cieszę z przedłużenia kontraktu z Miedzią. Jest to dla mnie duży krok do przodu, ponieważ będę zawodnikiem pierwszego zespołu, w którym będę miał możliwość uczyć się oraz nabierać doświadczenia od starszych, doświadczonych zawodników. Dziękuję Miedzi za dalsze zaufanie i mam nadzieję, że kolejny sezon będzie dla mnie udany. Chciałbym również podziękować rodzicom, bez których pewnie nie byłbym w tym miejscu, bo to oni poświęcali i poświęcają mi bardzo dużo czasu na to, abym mógł się rozwijać i miał jak najwięcej możliwości do tego - powiedział Jakub Kaczemba po związaniu się nową umową z legnickim klubem.

"Kaczi", gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/