Aktualności

Akademia

Miedź przedłużyła kontrakt z Oliwierem Szymoniakiem

02.07.2024, 16:00
Oliwier Szymoniak na kolejne trzy lata zostaje zawodnikiem Miedzi. Legnicki klub przedłużył kontrakt z utalentowanym graczem. W najbliższym sezonie Szymoniak dołączy do kadry pierwszego zespołu.

Oliwier Szymoniak to pomocnik urodzony w 2006 roku. Ostatnio stanowił o sile drugiego zespołu Miedzi w rozgrywkach Koleje Dolnośląskie IV Ligi, natomiast w barwach Akademii Miedzi występuje od kategorii U15. Po znakomitym sezonie Szymoniak został doceniony przedłużeniem umowy z legnickim klubem, która będzie obowiązywać do 30 czerwca 2027 r. W najbliższym sezonie Szymoniak zostanie zawodnikiem kadry pierwszego zespołu.
 
- Jest to dla mnie kolejny etap i szansa na dalszy rozwój. Gram w Miedzi od kategorii U15 i jestem bardzo zadowolony, że przechodzę przez kolejny etap szkoleniowy. Mam nadzieję, że zostanę na dłużej w pierwszym zespole. Staram się dawać z siebie maksa na każdym treningu i w każdym meczu. Cieszę się, że dostałem taką szansę i chcę ją wykorzystać - powiedział Oliwier Szymoniak po przedłużeniu umowy z Miedzią.
 
Oliwier, gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych sezonach w zielono-niebiesko-czerwonych barwach!

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/