Aktualności

Akademia

Miedź przedłużyła kontrakt z Wojciechem Rezaczem

07.07.2024, 10:00
Miedź Legnica przedłużyła kontrakt z Wojciechem Rezaczem. Na mocy nowej umowy, zawodnik Akademii Miedzi będzie reprezentował nasz klub przed kolejne trzy lata. Gratulujemy!

Wojciech Rezacz to środkowy obrońca urodzony w 2008 roku. Do Miedzi trafił z Polonii Nysa i już w pierwszym swoim sezonie w Legnicy został kapitanem ówczesnej drużyny CLJ U15. Następnie podpisał swój pierwszy, profesjonalny kontrakt, na mocy którego związał się z Miedzią trzyletnią umową. W minionym sezonie Rezacz występował w drużynie U17, z którą wywalczył awans do CLJ U17. Jego profesjonalne podejście do treningów oraz meczów ligowych zaowocowało przedłużeniem jego umowy z naszym klubem. Na mocy nowego kontraktu Wojciech Rezacz będzie występował w naszych barwach do 30 czerwca 2027 r. W sezonie 2024/25 zagra w drużynie U19 Akademii Miedzi.

- Cieszę się z możliwości przedłużenia kontraktu, i co za tym idzie z zaufania, którym obdarzył mnie klub. Dziękuje całemu sztabowi jak i rodzicom, którzy umożliwiają mi rozwój. Jestem zadowolony z minionego sezonu i faktu, że wywalczyliśmy awans do CLJ - powiedział po podpisaniu kontraktu Wojciech Rezacz.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/