Aktualności

Klub

Mistrzowie ligi kończą sezon! Trwa sprzedaż biletów na ostatni domowy mecz

10.05.2022, 12:00
Miedź w miniony weekend zapewniła sobie mistrzostwo Fortuna 1 Ligi, a zwycięstwem w Gdyni potwierdziła klasę. Teraz przed zielono-niebiesko-czerwonymi pożegnalny występ i wielkie piłkarskie święto na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy. W niedzielę 15 maja o godz. 12:40 podopieczni trenera Wojciecha Łobodzińskiego w meczu na szczycie zmierzą się z Widzewem. W Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek z łodzianami. Tłumnie i głośnym dopingiem podziękujmy legnickiej drużynie za wspaniałą postawę w obecnym sezonie i awans do PKO BP Ekstraklasy!

Na zakończenie sezonu na Stadionie im. Orła Białego w Legnicy, kibice zobaczą w akcji dwie obecnie najwyżej sklasyfikowane ekipy zaplecza piłkarskiej elity. Dla kibiców Miedzi będzie to świetna okazja, by podziękować swoim piłkarzom za trud włożony w tegoroczne rozgrywki, zdobycie mistrzostwa Fortuna 1 Ligi i wywalczenie awansu do PKO BP Ekstraklasy na trzy kolejki przed zakończeniem sezonu, co jest imponującym wynikiem! Na trybunach zapowiada się wielkie piłkarskie święto. Warto być uczestnikiem tego historycznego wydarzenia i nie czekać z zakupem biletów, które schodzą w błyskawicznym tempie! 
 
Mecz z Widzewem odbędzie się w niedzielę 15 maja o godz. 12:40. Każdy kibic Miedzianki tego dnia musi być na trybunach legnickiego obiektu w Parku Miejskim. Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z łodzianami zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 11.00 – 18.00, a w soboty w godz. 10.00 – 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie). 
 
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
 
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z WIDZEWEM:
Trybuna A/B: 25 zł
Trybuna C: 20 zł
*Sektor Rodzinny: 35 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl