Aktualności

Klub

Na stadionie czeka coraz więcej atrakcji!

11.05.2012, 11:38

lwy_na_sektorze.jpgW sobotę podczas meczu Miedzi z Ruchem Zdzieszowice (godz. 17.00) na wszystkich kibiców, którzy przyjdą na legnicki stadion, czeka moc atrakcji. Jak zwykle, będzie można kupić klubowe gadżety i wziąć udział w konkursach. Nowością będzie stoisko z watą cukrową i lodami w pobliżu sektora rodzinnego.

Pod trybuną A, w pobliżu wejścia na sektor rodzinny w sobotnie popołudnie stanie specjalne stoisko ze słodyczami dla najmłodszych fanów. Będzie możliwość zakupu waty cukrowej gofrów i lodów. Dodatkowo dzieci będą mogły spotkać na sektorze rodzinnym Lwy Miedziaki – klubowe maskotki.

Zapraszamy także do zakupu gadżetów Miedzi. Sprzedaż prowadzona jest na stoisku w specjalnym namiocie zlokalizowanym między trybunami A i C. W tygodniu gadżety można nabyć w sekretariacie klubu, który znajduje się w trybunie C legnickiego stadionu!

Tradycyjny konkurs dla posiadaczy karnetów na Miedź przygotowało Biuro Podróży Zawisza Travel, które wozi na mecze naszych piłkarzy! Dwóch pierwszych kibiców Miedzi, którzy wyślą na e-mail: konkurs@zawisza-travel.com.pl  wynik meczu Miedzi z Ruchem Zdzieszowice oraz nazwiska strzelców bramek dla Miedzi otrzymają darmowe zaproszenia na jednodniową zagraniczną wycieczkę organizowaną przez Biuro Podróży ZAWISZA-TRAVEL. Do wygrania między innymi udział w wycieczce do Pragi czy Berlina. Warunkiem wygrania wycieczki jest posiadanie karnetu na mecze Miedzi Legnica.

Karnetowcy mogą też zdobyć bezpłatne talony do legnickich restauracji!

Osoba, która przyjdzie jako pierwsza do restauracji Broaster Chicken w Galerii Piastów po zakończeniu dzisiejszego meczu wraz z ważnym karnetem i poda prawidłowy wynik, otrzyma pyszny zestaw o wartości 30 zł!

Kolejne dwa talony o wartości 30 zł każdy czekają do odbioru w Pizzerii „Biesiadowo” przy ul. Wrocławskiej. Otrzymają je dwie pierwsze osoby, które zgłoszą się po meczu z ważnym karnetem i podadzą wynik!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/