Aktualności

Akademia

Nowi trenerzy dołączają do Akademii Miedzi

05.07.2021, 11:47
Akademia Piłkarska Miedzi Legnica wzbogaciła swoją kadrę szkoleniowa o dwóch nowych trenerów w przedziale U14-U16. Pracę w Miedzi Legnica w nowym sezonie rozpoczną Gustaw Sadowski i Kacper Gawlak. Witamy i życzymy powodzenia w pracy szkoleniowej!

Gustaw Sadowski będzie pełnił rolę I trenera drużyny U16 oraz  II trenera zespołu U11 Akademii Miedzi. Ostatnie 7 lat spędził w Ślęzie Wrocław gdzie pracował z zespołami młodzika oraz Centralną Ligą U17 Kobiet.

- Cieszę się, że mogę uczestniczyć w tym projekcie. Dziękuję za zaufanie i mam nadzieję, że będę mógł odpłacić moją pracą w najbliższym sezonie – mówi Gustaw Sadowski.

Gustaw Sadowski

Kacper Gawlak zostanie I trenerem drużyny U13 Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica oraz będzie pełnił rolę I trenera w Grupie Selekcyjnej U12-U13. Ostatnie 6 lat spędził w Ślęzie Wrocław.

- Cieszę się, że mogę dołączyć do Akademii Miedzi. Przekonał mnie do tego projekt, który rodzi się w Legnicy. Wcześniej pracowałem w kategorii młodzika. Mam dużo optymizmu i dużo chęci do pracy. Cieszę się, że będę mógł pracować tutaj także w kategorii młodzika – powiedział Kacper Gawlak.

Kacper Gawlak


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna