Aktualności

Biznes

Nowy cel w aplikacji – wsparcie adeptów Akademii!

02.05.2021, 12:00
Kibice Miedzi Legnica zrealizowali już drugi cel w ligowej aplikacji. Dzięki zaangażowaniu fanów niebawem Sektor Rodzinny na Stadionie im. Orła Białego zyska nowy branding! Teraz czas na kolejny cel. Tym razem zebrane środki wspomogą zakup wyposażenia sali do treningu motorycznego dla zawodników Akademii Piłkarskiej Miedzi.

Posiadacz klubowej aplikacji, robiąc zakupy u jej partnerów oraz uczestnicząc w licytacji, może jednocześnie wspierać określony cel klubu. Po realizacji kolejnego celu, obecnie Miedź zbiera środki na wyposażenie sali do treningu motorycznego dla zawodników Akademii Piłkarskiej Miedzi. Przy szatni zespołów młodzieżowych akademii dobiega końca remont pomieszczenia, które posłuży młodym zawodnikom jako sala do treningu motorycznego. Dzięki zebranej wspólnie kwocie wyposażymy to pomieszczenie w brakujący, niezbędny sprzęt do przeprowadzenia zajęć motorycznych. Zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy. Zróbmy to razem!
 
Przypomnijmy, że dzięki ligowej aplikacji każdy kibic Miedzi może być na bieżąco z najważniejszymi informacjami dotyczącymi legnickiego pierwszoligowca. W aplikacji znaleźć może nie tylko najistotniejsze klubowe wiadomości, o których otrzymuje powiadomienia w formie push, ale także konkursy i licytacje unikatowych pamiątek. Aplikacja jest stale rozwijana. Co zrobić, aby wspierać swój klub? Pobierz aplikację na swój telefon (wpisz w sklepie „Fortuna 1 Liga”, aplikacja jest darmowa), przejdź proces rejestracji, potwierdź swój adres e-mail, wybierz klub, któremu kibicujesz i WSPIERAJ!
 
Aplikację pobierzesz TUTAJ.
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votumenergy.pl/
Sponsorzy:
https://www.droko.pl/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Oficjalny:
https://www.mrservice.biz.pl