Aktualności

Akademia

Nysa Kłaczyna dołącza do grona Klubów Partnerskich APML

07.06.2022, 11:37
Miło jest nam powitać Nysę Kłaczyna w gronie Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica. Dziękujemy za zaufanie i życzymy udanej współpracy.

- Kolejnym etapem w rozwoju naszej Akademii Piłkarskiej Nysy Kłaczyna było znalezienie klubu partnerskiego, z którym moglibyśmy współpracować na wielu płaszczyznach tak, aby móc doskonalić i rozwijać dzieci na jeszcze wyższym poziomie w naszej akademii. Rozegraliśmy już turniej oraz mecz sparingowy, a za kilka dni kolejny turniej. Po kilku rozmowach z trenerami SMS wspólnie z trenerem Robertem Matkowskim zdecydowaliśmy, że to właśnie Miedź Legnica będzie najlepszym wyborem. Ogromnie z tego faktu się cieszymy, bo w Kłaczynie jeszcze takiego projektu nie było. A z pewnością będzie to dużą promocja klubu czy gminy - mówi Adrian Babiarz prezes Nysy Kłaczyna.

- Do grona Klubów Partnerskich Akademii Piłkarskiej Miedzi Legnica dołączył kolejny przedstawiciel z województwa dolnośląskiego, który od początku podjęcia rozmów o współpracy wykazuje ogromną aktywność w budowaniu lepszego jutra dla dzieci i młodzieży. Jeszcze w tym sezonie mamy przed sobą dwa ważne projekty, w których zawodnicy i trenerzy Nysy Kłaczyna będą wspierać nasz klub – dodaje Tomasz Syska dyrektor APML.

Witamy serdecznie i życzymy udanej współpracy!


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/