Aktualności

Klub

Od poniedziałku wymiana biletów na Lecha!

22.01.2023, 19:00
Na Stadionie im. Orła Białego czeka nas piorunujący początek ligowej wiosny. Po niezwykle ważnym starciu z Radomiakiem (piątek, 27 stycznia, godz. 18), w zaległym spotkaniu zmierzymy się z Lechem Poznań (środa, 1 lutego, godz. 19)! W dniach 23-24 stycznia w Strefie Miedzi oraz online (pisząc na adres: karnety@miedzlegnica.eu) odbywać się będzie wymiana biletów dla osób, które zakupiły wejściówkę na spotkanie z mistrzami Polski w pierwotnym terminie i nie zdecydowały się na zwrot. Zapraszamy - takiej atmosfery nie poczujecie przed telewizorem!

W środę 25 stycznia rozpocznie się otwarta przedsprzedaż biletów na starcie z "Kolejorzem". Z kolei osoby, które zakupiły bilet na spotkanie w pierwotnym terminie i nie zdecydowały się na zwrot, będą zobligowane do bezpłatnej wymiany biletu na nowy w dniach 23-24 stycznia w Strefie Miedzi lub online, pisząc na adres: karnety@miedzlegnica.eu. Na mecz wejdą osoby posiadające karnet na rundę wiosenną 2023. Karnetowicze z rundy jesiennej otrzymali natomiast zniżkę przy zakupie nowego karnetu na najbliższą rundę. 
 
Miniony rok był niezwykle emocjonujący! Obecny zapowiada się nie mniej ciekawie. Wspólnie wywalczyliśmy PKO Bank Polski Ekstraklasę. Teraz razem powalczmy o pozostanie w piłkarskiej elicie. Dzięki dobrej postawie drużyny trenera Grzegorza Mokrego w końcówce rundy jesiennej i zgarnięciu kompletu punktów w dwóch ostatnich meczach, Miedź wciąż jest blisko rywali. Nim nadrobimy zaległości z mistrzami Polski, już w piątek 27 stycznia (godz. 18) czeka nas starcie z Radomiakiem Radom, na które wciąż trwa przedsprzedaż biletów. Warto być częścią sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie od początku ligowej wiosny. Postawmy kolejny krok – chodźmy dalej w górę tabeli!
  
Wszystkich kibiców wybierających się na spotkania na Stadionie im. Orła Białego zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00, a w soboty od godz. 10.00 do 14.00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie).
  
Wciąż trwa także sprzedaż karnetów! Aby nabyć stałą wejściówkę należy posiadać bądź w przypadku kupna karnetu po raz pierwszy obowiązkowo zakupić Kartę Kibica Miedzi (w cenie 10 złotych), wprowadzoną przed startem obecnego sezonu. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna w okresie 24 miesięcy od zakupu. Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.  Wspólnie stwórzmy wspaniałą atmosferę i ponieśmy naszą drużynę do wygranych!
 
Przy zakupie biletu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci. Bilety i karnety rodzinne zakupicie tylko w Strefie Miedzi.
 
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00*
* W dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie.
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZE MIEDZI Z RADOMIAKIEM I LECHEM:
Trybuna A/B: 35 zł
Trybuna C: 30 zł
Trybuna D: 30 zł
Bilet ulgowy na trybunę D - sektory A i B: (uczeń / student /emeryt / rencista): 20 zł
*Sektor Rodzinny: 45 zł
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna