Aktualności

Akademia

Otwarcie stadionu w Klubie Partnerskim KS Szyszkowa

03.07.2024, 09:00
Powstały w 2023 roku zespół KS Szyszkowa oficjalnie otworzył swój budowany od zera stadion. Z tej okazji gospodarze obiektu zorganizowali festyn pod naszym patronatem, na którym nie zabrakło Andrzeja Padewskiego prezesa Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej oraz Kamila Wieliczko dyrektora Podokręgu Jelenia Góra.

Wydarzenie odbiło się dużym echem w powiecie lubańskim. My z wielką przyjemnością mogliśmy wspomóc nasz Klub Partnerski pamiątkami w postaci np. koszulek Carlosa Heredii Fontany i Huberta Kisiela oraz gadżetami takimi jak roczniki, vouchery czy szaliki. 
 
- Z tego miejsca ogromne podziękowania kieruję w stronę Miedzi Legnica. Przede wszystkim za obdarzone zaufanie i za wsparcie podczas organizacji festynu. Przekazane koszulki i gadżety cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem dzieci oraz młodzieży, która będzie reprezentować nasze grupy młodzieżowe, a być może w przyszłości zasilą szeregi “Miedzianki” - mówi Krzysztof Suśniak prezes KS Szyszkowa.
 
Włodarze klubu z  powiatu lubańskiego podkreślają, że wydarzenie odbyło się zgodnie z planem, a wszelkie elementy związane z pracami na boisku zostały zakończone pomyślnie. 
 
- Impreza przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Otwarcie boiska i symboliczne przecięcie wstęgi było chwilą bardzo wzruszającą. Jesteśmy przekonani że Nasz trud i zaangażowanie nie poszły na marne. Teraz przed nami liga i kolejne cele oraz marzenia. Chciałbym także podziękować naszym zawodnikom za zaangażowanie - dodaje Suśniak.
 
Drużyna KS-u w nadchodzącym sezonie będzie występować w jeleniogórskiej B-klasie. Życzymy powodzenia i liczymy na dalszą, owocną współpracę. 

 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-cc.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/