Aktualności

Klub

Panie za złotówkę! Od wtorku przedsprzedaż biletów na GKS

26.02.2024, 14:25
Od wtorku 27 lutego od godz. 9 w Strefie Miedzi i na bilety.miedzlegnica.eu ruszamy z przedsprzedażą biletów na mecz z GKS-em Tychy (sobota, 9 marca, godz. 17:30). Tylko w Strefie Miedzi z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet wszystkie panie zakupią bilet za symboliczną złotówkę! Spotkajmy się na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy!

"Miedzianka" pierwsze domowe starcie zakończyła zwycięstwem nad dwukrotnymi mistrzami Polski z Warszawy. Teraz nad Kaczawę przybędzie jeden z głównych faworytów do awansu do PKO BP Ekstraklasy - GKS Tychy. Gorącym dopingiem wspomóżmy naszą drużynę, walczącą o czołową szóstkę w tabeli Fortuna 1 Ligi, bo cała Miedź zawsze razem!
 
Przedsprzedaż biletów na pojedynek z GKS-em Tychy rusza we wtorek 27 lutego od godz. 9:00! Wszystkich kibiców wybierających się na spotkanie z ekipą z Górnego Śląska zachęcamy do wcześniejszego zakupu biletów. Tak, by uniknąć niepotrzebnych kolejek w dniu meczu. Tym bardziej, że z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet w Strefie Miedzi wszystkie panie za bilet zapłacą symboliczną złotówkę! Przypominamy również, iż kupno biletu w przedsprzedaży to zawsze oszczędność nie tylko czasu, ale i pieniędzy. Bilety w przedsprzedaży są tańsze niż w dniu meczu. Przedsprzedaż prowadzona jest w serwisie bilety.miedzlegnica.eu oraz Strefie Miedzi przy ul. Wrocławskiej 43/1. Strefa Miedzi jest czynna od poniedziałku do piątku w godz. 9:00 – 16:00, a w soboty od godz. 10:00 do 14:00 (w dni meczowe godziny otwarcia mogą ulec zmianie). Promocja z okazji Dnia Kobiet obowiązywać będzie wyłącznie w Strefie Miedzi!
 
Odwiedź Stadion Miejski im. Orła Białego w Legnicy z najbliższymi, razem spędźcie czas i cieszcie się piłkarskim widowiskiem na pierwszoligowym poziomie. To świetny sposób na aktywny weekend dla całych rodzin i przeżycie wspólnych, pełnych emocji chwil. Zabierz ze sobą bliską osobę, przyjaciół i znajomych, bo takiej atmosfery nie poczujecie w fotelu przed telewizorem! 
 
Wciąż trwa również sprzedaż karnetów na rundę wiosenną. Uwaga - każda osoba kupująca karnet posiadać musi Kartę Kibica Miedzi. Nowi karnetowicze zakupią kartę w cenie 10 złotych. Karty zakupione w minionym sezonie zachowują ważność. W przypadku posiadania karnetu na Sektor Rodzinny, wymagane będzie nabycie Kart Kibica Miedzi przez każdą osobę przypisaną do karnetu. Będzie ona ważna do 24 miesięcy od daty zakupu (cztery rundy rozgrywkowe). Kolejne kupowane karnety lub bilety będą przypisane do karty, którą można stosować zastępczo z papierowym wydrukiem biletu – przyłożenie karty do czytnika również otworzy kołowrotek.
 
Przy zakupie biletu lub karnetu w Strefie Miedzi trzeba okazać dokument ze zdjęciem i numerem PESEL, np. dowód osobisty. Przypominamy, że dzieci do lat 7 wchodzą na stadion za darmo, pod warunkiem, że nie zajmują miejsca siedzącego. Dzieci do lat 13 na stadion wejdą tylko wraz z rodzicem/pełnoletnim opiekunem. Karnet lub bilet na sektor rodzinny uprawnia do wejścia maksymalnie 5 osób: 2 dorosłych opiekunów + 3 dzieci.
 
Jakie korzyści przysługują posiadaczom karnetów? 
 
Powodów do zakupu karnetu jest co najmniej kilka! Przede wszystkim kupując karnet wspierasz Miedź, okazujesz przywiązanie do barw i wiarę w naszą drużynę, a także przyczyniasz się do budowy silnego klubu! Oszczędzasz także pieniądze, bo kupno karnetu jest tańsze niż kupowanie pojedynczych biletów na poszczególne mecze (wiosną posiadacze karnetów obejrzą co najmniej 7 meczów Miedzi!). Dodatkowo przed każdym meczem nie musisz stać w kolejkach i tracić czasu – z karnetem idziesz prosto do wejścia i szybko zajmujesz miejsce na trybunach. Ponadto masz gwarancję swojego stałego miejsca, które wybrałeś sobie na całą rundę. Masz pewność, że widok na murawę jest zawsze taki sam. Tylko karnetowicze będą mieli gwarantowane miejsca na trybunach także na ewentualne domowe spotkania Miedzi w barażach o PKO BP Ekstraklasę. Posiadaczom karnetów przysługuje także specjalny rabat – przez cały okres ważności karnetu za każde zakupy w Strefie Miedzi zapłacisz 10 procent taniej!
 
CENY BILETÓW W PRZEDSPRZEDAŻY NA MECZ MIEDZI Z GKS-em TYCHY:
Trybuna A/B: 35 zł**
Trybuna C: 30 zł**
Sektor Rodzinny: 45 zł*
*Bilet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
**W trakcie przedsprzedaży w Strefie Miedzi kobiety za bilet zapłacą 1 zł. 
 
CENY KARNETÓW – NOWY KARNET:
Trybuna A/B: 229 zł
Trybuna C: 184 zł
Sektor Rodzinny: 299 zł*
*Karnet na Sektor Rodzinny uprawnia do wejścia na mecz maksymalnie do 5 osób: 2 dorosłych i 3 dzieci.
 
GODZINY OTWARCIA STREFY MIEDZI:
poniedziałek - piątek 9:00-16:00,
sobota: 10:00-14:00.
W dni meczowe godziny otwarcia sklepu mogą ulec zmianie.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/