Aktualności

Biznes

Piłkarze Miedzi będą promować Legnicę

12.07.2022, 19:30
W myśl podpisanej umowy w nadchodzącej rundzie PKO BP Ekstraklasy piłkarze Miedzi będą promować Miasto Legnica, które tym samym zyskało tytuł sponsora strategicznego naszego klubu. Dziękujemy za zaufanie i cieszymy się na możliwość współpracy!

Miedź jako jedna z najbardziej rozpoznawalnych legnickich marek będzie promować Legnicę podczas meczów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Uroczyste podpisanie umowy odbyło się w legnickim Ratuszu. Dokument ze strony miasta podpisał wiceprezydent Krzysztof Duszkiewicz. Klub reprezentowali prezes Tomasz Brusiło oraz wiceprezes Marta Żołędziewska. Miedź od lat współpracuje z miastem na wielu płaszczyznach, a teraz została dodatkowo wybrana do promowania miasta poprzez sport w procedurze przetargowej, na okres rundy jesiennej nadchodzącego sezonu. 
 
- Miedź jest klubem, w którym zbudowano modelowy sposób zarządzania. Powrót do Ekstraklasy jest wynikiem konsekwentnej pracy i profesjonalizmu. Przed laty zawarliśmy dżentelmeńskie porozumienie, oparte na wzajemnym zaufaniu, dzieląc się rolami w funkcjonowaniu piłki nożnej w naszym mieście. Kontynuujemy współpracę, dając dowód wzajemnego wsparcia i zaufania w tym przedsięwzięciu. Nowy sezon Ekstraklasy zaczynamy pełni nadziei, oczekując dobrych wyników Miedzi – podkreśla prezydent Tadeusz Krzakowski.
 
W ramach umowy logo promocyjne miasta będzie szeroko pokazywane podczas meczów zielono-niebiesko-czerwonych w piłkarskiej elicie. Będzie widniało m.in. na rękawku koszulki meczowej Miedzianki, a także na ściankach sponsorskich, materiałach drukowanych, takich jak plakaty, karnety, czy ulotki oraz na elektronicznych bandach LED wokół boiska na Stadionie Miejskim im. Orła Białego w Legnicy. 
 
- Sport jest bardzo dobrym narzędziem do promocji, szczególnie dotyczy to PKO BP Ekstraklasy czyli najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich w Polsce. Bardzo się cieszymy, że Miasto dostrzega ogromny potencjał promocyjny w meczach Miedzi, która zawsze z dumą reprezentuje Legnicę i jest bardzo ważna dla wielu mieszkańców naszego miasta – mówi Tomasz Brusiło, Prezes Zarządu Miedzi.
 
Legnica, z nią zawsze po drodze! Przekonaj się sam, odwiedź www.legnica.eu.
 
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-rl.pl/
Sponsor Oficjalny:
https://www.efortuna.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna