Aktualności

Biznes

Podsumowaliśmy sezon biznesowy

06.06.2023, 14:00
Podczas lunchu biznesowego Miedzi Legnica podsumowaliśmy ekstraklasowy sezon zielono-niebiesko-czerwonych wraz z naszymi mecenasami i partnerami, bez których legnicki klub nie mógłby funkcjonować na obecnym poziomie.

Wydarzenie odbyło się w gościnnych progach Hotelu Qubus. O współpracy Miedzi z miastem mówił prezydent Legnicy Tadeusz Krzakowski. Przybyłych w imieniu właściciela klubu Andrzeja Dadełło powitał Prezes Zarządu Miedzi Legnica Tomasz Brusiło, który zaprezentował jak silnie Miedź Legnica eksponowana była podczas ekstraklasowego sezonu i jak duże nasz klub przyciągał zainteresowanie. O tym, jak mocno widoczni byli sponsorzy i partnerzy zielono-niebiesko-czerwonych mówił natomiast Adam Pawlukiewicz z firmy Pentagon Research. Później głos zabrał Mateusz Kowalczyk z firmy Toyota Nowakowski. 
 
Następnie sponsorzy i partnerzy Miedzi z rąk prezesa klubu otrzymali specjalne podziękowania za wsparcie w trakcie ekstraklasowego sezonu 2022/2023. Liczymy na dalszą współpracę w przyszłości i jeszcze raz dziękujemy za dotychczasowe współdziałanie.
 
 

Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/