Raport z wypożyczeń

02.08.2022, 10:05
Zapraszamy na kolejny raport z wypożyczeń. Tym razem sprawdzimy naszych zawodników nie tylko pod kątem rozgrywek ligowych z minionego weekendu, ale także jak radzili sobie w Pucharze Polski.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – pauza spowodowana kontuzją.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – rozegrał swój pierwszy mecz w barwach Resovii. Bruno wszedł na boisko w 62 minucie meczu z Sandecją (0:0) zastępując Pawła Wojciechowskiego.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – mimo, że nie załapał się do kadry na mecz Fortuna Pucharu Polski, to w ligowym meczu przeciwko Chrobremu Głogów zaliczył pierwsze minuty w Chojnicach. Szymon Stróżyński pojawił się na placu gry w 83 minucie zastępując Pawła Czajkowskiego.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - wyszedł w pierwszym składzie GKS Jastrzębie w meczu przeciwko Hutnikowi Kraków i zaliczył 87 minut na boisku. Jego GKS zremisował bezbramkowo. Natomiast w meczu pucharowym przeciwko Sokołowi Ostróda (4:1 dla GKS), Wysiński wszedł na boisko w 69 minucie zastępując Kamila Jadacha.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) – w meczu pucharowym przeciwko Raduni Stężyca (porażka Wisły 2:3) wszedł na boisko w 59 minucie gry zastępując na nim Josino. Natomiast w spotkaniu ligowym z Siarką Tarnobrzeg (Wisła wygrywa 4:2) Mateusz Kaczmarek pojawił się na murawie w 77 minucie zmieniając Damiana Kołtańskiego.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) – w rozgrywkach pucharowych zaliczył 90 minut w przegranym przez Hutnik meczu z Chojniczanką. W tym spotkaniu został upomniany przez arbitra żółtą kartką. W ligowym pojedynku z GKS Jastrzębie obrońca znalazł się w podstawowej jedenastce i rozegrał pełne 90 minut.