Raport z wypożyczeń

23.08.2022, 11:00
Prezentujemy podsumowanie minionego tygodnia w wykonaniu zawodników wypożyczonych z Miedzi Legnica. Zapraszamy do lektury.

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – kontuzja.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – Ruben w minionej kolejce Fortuna 1 Ligi rozegrał całe spotkanie przeciwko GKS Katowice. Resovia przegrała 0:1 po golu Patryka Szwedzika.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – znalazł się w kadrze meczowej Chojniczanki Chojnice na mecz z Górnikiem Łęczna wygrany przez jego zespół 2:1. Nasz zawodnik nie wszedł w tym meczu na boisko.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - GKS Jastrzębie w minionej serii gier mierzył się z Radunią w Stężycy. Drużyna z Jastrzębia-Zdroju przegrała 2:4. Natan Wysiński pojawił się na placu gry w 81 minucie, zastępując Daniela Szymczaka.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) – Kaczmarek w meczu z Polonią Warszawa wszedł na boisko w 46 minucie, zastępując na placu gry Damiana Kołtańskiego. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) – W meczu z rezerwami KGHM Zagłębia Lubin nasz zawodnik zaliczył 90-minutowy występ. Dodatkowo został upomniany przez arbitra żółtą kartką. Hutnik przegrał w Lubinie 2:4.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - nasz zawodnik znalazł się w meczowej "18". W spotkaniu z Wisłą Puławy nie wszedł na boisko.