Aktualności

Klub

Raport z wypożyczeń

20.09.2022, 12:00
Prezentujemy podsumowanie minionego tygodnia w wykonaniu zawodników wypożyczonych z Miedzi Legnica. Zapraszamy do lektury.

Ruben Hoogenhout (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – rozegrał pełne 90 minut w meczu przeciwko Puszczy Niepołomice. Ruben otrzymał w tym spotkaniu żółtą kartkę. Resovia wygrała 2:1.

Szymon Stróżyński (Chojniczanka Chojnice, Fortuna 1 Liga) – Znalazł się w 18-stce meczowej na spotkanie z GKS Tychy. Szymon zameldował się na boisku w 77 minucie zmieniając Patryka Tuszyńskiego. Mecz zakończył się remisem 1:1.

Natan Wysiński (GKS Jastrzębie, eWinner 2 Liga) - Wyszedł w podstawowym składzie GKS na mecz z Zagłębiem II Lubin. Wysiński przebywał na boisku 69 minut. Zastąpił go Daniel Szymczak. GKS Jastrzębie wygrał 3:1.

Mateusz Kaczmarek (Wisła Puławy, eWinner 2 Liga) – całe spotkanie z Motorem Lublin obserwował z ławki rezerwowych. Wisła pokonała Motor 6:2.

Kacper Andrzejewski (Hutnik Kraków, eWinner 2 Liga) – Kacper nie znalazł się w 18-stce meczowej na spotkanie z Górnikiem Polkowice. Hutnik przegrał 0:1.

Filip Balcewicz (Polonia Warszawa, eWinner 2 Liga) - Poza kadrą meczową na spotkanie ligowe z Kotwicą Kołobrzeg (1:1).

Bruno Garcia Marcate (Apklan Resovia, Fortuna 1 Liga) – kontuzja.


Sponsorzy

Sponsor Główny:
https://votum-fh.pl/
Sponsor Strategiczny:
https://portal.legnica.eu/
Sponsor Techniczny:
https://www.adidas.pl/pilka_nozna
Sponsor Sprzętowy:
https://www.no10.pl/